Prima aprilis

0
952

1 kwietnia to światowy dzień żartów. My także przygotowaliśmy ich kilka, choć niestety największy żart sprawił nam serwer, który kolejny raz nie wytrzymał ilość odwiedzin czytelników. Niemniej chcemy wyjaśnić co się wczoraj wydarzyło.

Postanowiliśmy, że od samego rana będziemy publikowali tylko pozytywne wiadomości, na które czekają chyba wszyscy przedsiębiorcy. Niestety prawda jest znacznie bardziej smutna i wszystkie artykuły nie miały poparcia w faktach. Wystarczyło, że opublikowaliśmy tekst o planowanym zdjęciu przez premiera Morawieckiego lockdownu, a serwer padł już na cały dzień. To pokazuje jak bardzo wszyscy czekamy na ten moment.

Nasz żart został przyjęty z przymrużeniem oka przez zdecydowaną większość czytelników, choć nie możemy nie wspomnieć też o osobach, którym się nie spodobał. Mamy pełną świadomość tego, że z żartami jest jak z gustami, opiniami czy zdaniami. Każdy może inaczej je odbierać, interpretować, a niektórych mogą w ogóle nie śmieszyć. Rozumiemy to i nie będziemy z tym dyskutować, a osoby, którym nasz żart się nie spodobał, przepraszamy.

Jesteśmy natomiast pewni, że wszyscy zgodzimy się w jednej kwestii. Wszyscy chcielibyśmy jak najszybciej zobaczyć takie prawdziwe nagłówki artykułów:

Podjęto decyzję o zdjęciu lockdownu w Polsce!

Będzie obniżka VATu w gastronomii i hotelarstwie!

Wsparcie dla wszystkich przedsiębiorców dotkniętych przez Covid!

Odszkodowania za lockdown!

Serwisy do zamawiania jedzenia obniżają swoje prowizje!

Składki na ZUS będą dobrowolne!

Rząd podał się do dymisji!

Tego wszystkim Wam życzymy i to jak najszybciej. Do tej listy moglibyśmy dopisywać jeszcze bardzo wiele propozycji, ale uważamy, że najlepiej zrobicie to sami.

Przy okazji informujemy, że niestety prezes PHH nie nadal nie przyjął naszego zaproszenia. Mimo wszystko składamy życzenia wesołych świąt wszystkim pracownikom holdingu, którzy tak samo jak pozostali tęsknią za powrotem gości do hoteli.

Adamowi Latkowi życzymy nominacji na głównego doradcę ds. hotelarstwa! Na pewno hotele stałyby się oczkiem w głowie rządzących.

Lada chwila przesiądziemy się na super wydajny serwer, choć chcielibyśmy aby jak najszybciej jego możliwości okazały się niewystarczające.

Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.