Rabat dla uczestników Hotel Meeting od We Do Hotels!

0
928
Kolejna gratka dla uczestników wyjątkowej edycji konferencji biznesowej Hotel Meeting Businesswoman Edition! Tym razem firma zajmująca się szkoleniami dla hoteli oraz opracowywaniem strategii marketingowej przygotowała kilkaset voucherów dla wszystkich osób, które 22 października wezmą udział w pionierskim evencie organizowanym w stołecznym DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Firma We Do Hotels przygotowała dla uczestników jesiennej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition wyjątkowy rabat 10% na udział w swoich szkoleniach. Co istotne, zniżka dotyczy zarówno szkoleń otwartych, jak i tych dedykowanych, szytych na miarę dla konkretnych obiektów! Vouchery rabatowe będą jednym z elementów bogatych zestawów powitalnych czekających na gości w recepcji.

We Do Hotels na co dzień pracuje z hotelarzami nad zwiększaniem rezerwacji bezpośrednich. Agencja opiera współpracę na trzech filarach: strategia, marketing i szkolenia. To właśnie połączenie tych trzech elementów jest najbardziej efektywne i generuje najlepsze wzrosty sprzedaży w hotelu.

W We Do Hotels efektywność rozumiana jest jako potrzeba działania mądrze, sprawnie i profesjonalnie. Efekt? Hotele, które współpracują z agencją, zwiększyły rezerwacje bezpośrednie nawet o 168%! O tym i nie tylko opowie podczas październikowej konferencji Małgorzata Pioszyk – trener We Do Hotels.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.