Z Gdańska do Berlina za 155 złotych z EasyJet

0
815
Kolejne korzystne połączenie z Polski? Dzięki EasyJet będziemy mogli latać z Gdańska do Berlina za 155 złotych. Czym będą latać pasażerowie?

Firma EasyJet połączyła Gdańsk z Berlinem. Oferta jest bardzo korzystna, gdyż z połączenia będzie można korzystać od 155 złotych za bilet.

Eksperci szacują, że nowe połączenia obsłużą w nadchodzącym sezonie ponad dwadzieścia tysięcy osób, którym znacznie może to ułatwić wypoczynek bądź podróże służbowe. Loty będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty a do dyspozycji pasażerów zostanie oddany samolot Airbus A319, który będzie mógł pomieścić 156 pasażerów.

Cieszymy się, że możemy powitać w naszej sieci Gdańsk – nasz czwarty port lotniczy w Polsce, obsługujący loty do i z Berlin-Tegel. Dzięki współpracy z lotniskiem w Gdańsku możemy zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór ekscytujących miejsc do odwiedzenia tego lata. – powiedziała Stephan Erler, dyrektor oddziału easyJet w Niemczech

Brytyjskie linie EasyJet są trzecim największym na świecie tanim przewoźnikiem. Firma słynie z niskich cen przelotów oraz różnorodnością tras. Dodanie Gdańska do ich sieci podróży, oferuje klientom z Polski wiele możliwości dalszych podróży. Aktualnie, firma obsługuje 18 tras. W planach przewozowych na bieżący rok, szacuje się, że firma przewiezie ponad milion pasażerów. W Polsce sieć już lata z Lublina, Warszawy i Krakowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.