Przemysław Konieczyński w Hotelu Andersia

0
2080

Z początkiem lipca Przemysław Konieczyński objął funkcję Deputy Cluster General Managera i jednocześnie przejął opiekę nad poznańskim hotelem Andersia.

W ramach tej funkcji ma wspierać operatora hotelu, firmę RIMC Hotels z Niemiec, w ekspansji spółki na polskim rynku i jednocześnie kierować hotelem Andersia w procesie rebrandingu.

Przemysław Konieczyński, Deputy Cluster General Manager, Hotel Andersia
„Do moich obowiązków będzie należało przygotowanie i wdrożenie hotelu do do sieci Radisson Blu, rozwój biznesu w hotelu oraz podniesienie jakości obsługi. W szerszym aspekcie również wsparcie operatora RIMC Hotels w ekspansji portfolio w Polsce.”

Przemysław Konieczyński to młody, ale już bardzo doświadczony hotelarz, który konsekwentnie budował swoją karierę w branży hotelowej. Sześć lat spędził w Wielkiej Brytanii pracując m.in. dla Best Western, Hiltona czy Accora. W 2017 roku wrócił do Polski i związał się z siecią Accor, na początku jako dyrektor operacyjny jednego z poznańskich hoteli, a następnie jako dyrektor generalny nowo otwieranego hotelu Ibis Styles w Tomaszowie Lubelskim. Ostatnio pracował dla dwóch obiektów należących do jednego właściciela, Hotelu Osada Karbówko Wellness & SPA oraz Hotelu Vabank.

RIMC Hotels & Resorts jest to niemiecka firma z ponad 30 letnim stażem na rynku w branży hotelarskiej z siedzibą w Hamburgu. Obecnie grupa ta zarządza ponad trzydziestoma hotelami w Europie – Niemcy, Szwajcaria, Austria czy Majorka. Od kwietnia jest również operatorem hotelu Andersia w Poznaniu, który przez najbliższy rok będzie dostosowywany do standardów marki Radisson Blu. Jest to pierwszy hotel tej grupy w Polsce i z pewnością będą kolejne w niedalekiej przyszłości. W planach krótkoterminowych firmy jest otwarcie kilku nowych hoteli w kilku miastach europejskich – między innymi w Rzymie, czy Hamburgu. RIMC zarządza hotelami niezależnymi, jak również kilkoma hotelami należącymi do dużych sieci – Radisson Blu, Sheraton, Moxy czy Ramada.

Hotel Andersia jest zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu obok Starego Browaru, w samym centrum biurowym stolicy Wielkopolski. Dysponuje 172 pokojami i prawie 400 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości jest strefa wellness i basen. Oferta konferencyjna to 10 nowoczesnych sal mogących pomieścić nawet 600 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.