Anna Krawczyk za sterami hotelu Ossa

0
2623
Były radca prawny, Anna Krawczyk awansowała i została dyrektorem hotelu Ossa. Wcześniej, pracowała tam jako dyrektor sprzedaży.

Jeden z największych i najkosztowniejszych hoteli w Polsce, Ossa Congress & SPA ma nowego dyrektora. Stanowisko to zaczęła piastować Anna Krawczyk, była dyrektor sprzedaży. Jak doszła do aktualnego miejsca?

Anna Krawczyk jest z wykształcenia prawniczką. Od 2015 roku jest związana z hotelarstwem. Zaczynała jako pełnomocnik zarządu pełniący obowiązki dyrektora generalnego kompleksu Mazurski Raj, by na początku 2018 roku objąć stery w hotelu Mercure Mrągowo należącym już wówczas do tureckiego przedsiębiorcy Sabri Bekdasa. To za jej rządów byliśmy świadkami przemiany hotelu w Mrągowo Resort & SPA. Od kilku miesięcy zajmowała się działem sprzedaży Ossy.

Reklama

Czterogwiastkowy hotel Ossa Congress & SPA Hotel mieści się nieopodal Rawy Mazowieckiej. Od 3 lat znajdował się w tarapatach przez co wszczęto wobec niego postępowanie upadłościowe. Po tych zajściach, wydzierżawiła go firma „Horest, Hotel Pod Żaglami”, której prezesem i dyrektorem generalnym jest Tomasz Górski, doradca hotelarski, który zasłynął z aktywności przy uruchomienia hotelu Arłamów.

Mimo kłopotów, hotel Ossa pozostaje jednym z największych hoteli w Polsce. Na jego terenie znajdują się 523 pokoje, największa sala kongresowa w Polsce, mieszcząca ponad półtora tysiąca osób oraz 5 restauracji. Obiekt dysponuje również strefą SPA oraz basenem, ale także parkingiem mieszczącym 800 aut. Jako jeden z niewielu hoteli dysponuje dwoma lądowiskami dla helikopterów. Koszt wzniesienia obiektu oscylował w granicach 260 milionów złotych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.