Anna Krawczyk za sterami hotelu Ossa

0
3470
Były radca prawny, Anna Krawczyk awansowała i została dyrektorem hotelu Ossa. Wcześniej, pracowała tam jako dyrektor sprzedaży.

Jeden z największych i najkosztowniejszych hoteli w Polsce, Ossa Congress & SPA ma nowego dyrektora. Stanowisko to zaczęła piastować Anna Krawczyk, była dyrektor sprzedaży. Jak doszła do aktualnego miejsca?

Anna Krawczyk jest z wykształcenia prawniczką. Od 2015 roku jest związana z hotelarstwem. Zaczynała jako pełnomocnik zarządu pełniący obowiązki dyrektora generalnego kompleksu Mazurski Raj, by na początku 2018 roku objąć stery w hotelu Mercure Mrągowo należącym już wówczas do tureckiego przedsiębiorcy Sabri Bekdasa. To za jej rządów byliśmy świadkami przemiany hotelu w Mrągowo Resort & SPA. Od kilku miesięcy zajmowała się działem sprzedaży Ossy.

Czterogwiastkowy hotel Ossa Congress & SPA Hotel mieści się nieopodal Rawy Mazowieckiej. Od 3 lat znajdował się w tarapatach przez co wszczęto wobec niego postępowanie upadłościowe. Po tych zajściach, wydzierżawiła go firma „Horest, Hotel Pod Żaglami”, której prezesem i dyrektorem generalnym jest Tomasz Górski, doradca hotelarski, który zasłynął z aktywności przy uruchomienia hotelu Arłamów.

Mimo kłopotów, hotel Ossa pozostaje jednym z największych hoteli w Polsce. Na jego terenie znajdują się 523 pokoje, największa sala kongresowa w Polsce, mieszcząca ponad półtora tysiąca osób oraz 5 restauracji. Obiekt dysponuje również strefą SPA oraz basenem, ale także parkingiem mieszczącym 800 aut. Jako jeden z niewielu hoteli dysponuje dwoma lądowiskami dla helikopterów. Koszt wzniesienia obiektu oscylował w granicach 260 milionów złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.