Gastro Meeting Businesswoman Edition w kadrze aparatu

0
322
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pionierskiej, listopadowej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition, która odbyła się w gościnnych progach warszawskiego hotelu DoubleTree by Hilton.

Premierowa edycja Gastro Meeting w wydaniu Businesswoman Edition przyciągnęła ponad 300 przedstawicieli branży. W części merytorycznej prezentacje i dyskusje zdominowały tematy budowania i zarządzania zespołem, skutecznych działań marketingowych (ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych), a także prowadzenia biznesu gastronomicznego. Z kolei w części biznesowej odbyło się około 1200 szybkich spotkań kupców z dostawcami produktów i usług w ramach zyskującej popularność formuły Business Speed Dating.

Listopadowy event uwiecznił na zdjęciach mistrz obiektywu Kamil Gregier, który przygotował dla Państwa obszerną fotorelację.

Reklama

Kolejna edycja Gastro Meeting już 20 maja 2019 – tym razem w stołecznym Airport Hotel Okęcie. Wszystkim gastronomom chcącym poszerzyć swoją wiedzę oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe proponujemy zaznaczyć tę datę w kalendarzu czerwonym flamastrem!

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.