Gastro Meeting Businesswoman Edition w kadrze aparatu

0
1011
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pionierskiej, listopadowej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition, która odbyła się w gościnnych progach warszawskiego hotelu DoubleTree by Hilton.

Premierowa edycja Gastro Meeting w wydaniu Businesswoman Edition przyciągnęła ponad 300 przedstawicieli branży. W części merytorycznej prezentacje i dyskusje zdominowały tematy budowania i zarządzania zespołem, skutecznych działań marketingowych (ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych), a także prowadzenia biznesu gastronomicznego. Z kolei w części biznesowej odbyło się około 1200 szybkich spotkań kupców z dostawcami produktów i usług w ramach zyskującej popularność formuły Business Speed Dating.

Listopadowy event uwiecznił na zdjęciach mistrz obiektywu Kamil Gregier, który przygotował dla Państwa obszerną fotorelację.

Kolejna edycja Gastro Meeting już 20 maja 2019 – tym razem w stołecznym Airport Hotel Okęcie. Wszystkim gastronomom chcącym poszerzyć swoją wiedzę oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe proponujemy zaznaczyć tę datę w kalendarzu czerwonym flamastrem!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.