Wyróżnienie dla konferencji Hotel Meeting!

0
635
Fot.: Horeca Business Club

Konferencja Hotel Meeting została doceniona przez samych uczestników wydarzenia, otrzymując nagrodę podczas 4. edycji gali MEETING15 – 2023 Events Reviews & 2024 Technology Forecast, w kategorii „2023 The Best Event Director & Project Manager”. Za organizację Hotel Meeting odpowiedzialny jest Rafał Krzycki, na ręce którego trafiło wyróżnienie.

W kontekście 4. Edycji Gali MEETING15, której transmisja odbyła się z Miami, USA, nagroda dla Hotel Meeting podkreśla wysiłki organizatorów w dostarczaniu wartościowych treści i doświadczeń dla uczestników. Rafał Krzycki, odpowiadając za koordynację i realizację konferencji, przyjął wyróżnienie jako potwierdzenie zaangażowania i dbałości o każdy detal wydarzenia, które stawia na dialog i rozwój branży.

Fot.: Szczepan Higga-Piechota, Hotele Plus (na zdj. Rafał Krzycki)

Warto zaznaczyć, że wyróżnienie przyznawane jest przez głosowanie, w którym udział biorą uczestnicy konferencji, w tym przypadku hotelarze, a także dostawcy i partnerzy wydarzenia. Taki sposób wyboru laureatów pozwala na ocenę kandydatów przez osoby, które realnie uczestniczyły w danym wydarzeniu.

Gala MEETING15 umożliwia docenienie projektów, które wyróżniają się na tle innych inicjatyw branżowych. Nagroda dla Hotel Meeting i Rafała Krzyckiego wskazuje, że konferencja ta nie tylko trafia w potrzeby uczestników, ale również z sukcesem wpisuje się w dynamicznie zmieniający się krajobraz sektora hotelarskiego.

Fot.: Meeting15

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.