Stefan Bauer nowym dyrektorem generalnym hotelu The Bridge we Wrocławiu

0
428

Stefan Bauer, menadżer z 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w hotelarstwie zdobytym na różnych stanowiskach w Hilton Worldwide, obejmuje prowadzenie hotelu The Bridge we Wrocławiu jako dyrektor generalny. Jak sam mówi, chce skupić się na tworzeniu wyjątkowych doświadczeń gości w tym niezwykłym miejscu. Otwarty przed rokiem 5-gwiazdkowy The Bridge Wroclaw MGallery oferuje 184 pokoje, w tym 17 zapierających dech w piersiach apartamentów, autorską restaurację Craft z nowoczesną interpretacją kuchni polskiej, zaplecze konferencyjno-eventowe dla ponad 400 uczestników oraz taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę miasta, Katedrę i bulwary nad Odrą.

Stefan Bauer jest od września nowym dyrektorem generalnym hotelu The Bridge. Do stolicy Dolnego Śląska przyjechał wprost z Austrii, gdzie nadzorował otwarcie hotelu Grand Tirolia Resort & Spa Hotel należącego do kolekcji Curio sieci Hilton.

– Z wielkim zaszczytem i przyjemnością przyjąłem tę ekscytującą propozycję poprowadzenia hotelu The Bridge we Wrocławiu. Jestem pod wrażeniem rozwoju tego fantastycznego, lifestyle’owego hotelu w historycznej lokalizacji. Wspólnie z całym zespołem, uczynimy The Bridge najbardziej pożądanym miejscem hotelowym we Wrocławiu a także w Polsce, zarówno dla naszych gości, jak i lokalnej społeczności. Skoncentrujemy się na dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń, stawiamy także na bezpieczeństwo, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Naszą branżę czeka coraz lepsza przyszłość i jestem przekonany, że będziemy gotowi przekroczyć wszelkie oczekiwania naszych gości – powiedział Stefan Bauer, dyrektor generalny The Bridge.

Reklama

Nowy Dyrektor Generalny The Bridge doświadczenie zdobywał w najbardziej rozpoznawalnych hotelach sieci Hilton w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Były to między innymi 5-gwiazdkowy, luksusowy hotel w centrum Rzymu, również z kolekcji Curio by Hilton, czy największy w sieci Hilton obiekt konferencyjno-eventowy – Hotel Praga. Stefan Bauer pełnił również funkcję dyrektora regionalnego korporacji, nadzorując oddział Food & Beverage w 40 hotelach we Wschodniej Europie, Rosji, Turcji i Izraelu.

The Bridge, pięciogwiazdkowy hotel na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, które powstało dzięki odważnej, wspólnej wizji inwestora (Tacit Investment) projektantów i władz miasta. Oryginalna architektura budynku, nawiązująca do obecnego w tym miejscu gotyku, pisze nowy rozdział w historii Ostrowa Tumskiego. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak tradycyjnie wypalana cegła, beton, metal i szkło, stworzono obiekt, który nie zdominował okolicy, a w jeszcze większym stopniu pozwolił docenić otaczającą go przestrzeń.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!