Wyjątkowy hotel w Liberty Tower

0
313
W warszawskim wieżowcu Liberty Tower na Woli, który zostanie oddany do użytku w 2023 r. powstanie hotel ekskluzywnej lifestyle’owej marki, którego design będzie inspirowany warszawską muzyką, architekturą i kulturą.

Spółka wchodząca w skład Radisson Hotel Group, Radisson Hospitality AB, ogłosiła powstanie nowego hotelu w Warszawie. Łącznie z warszawskim obiektem, spółka będzie posiadała w Polsce już 17 hoteli, co daje 3,8 tysięcy oferowanych pokoi.

Radisson Red Warsaw charakteryzuje się luźną atmosferą oraz odważnym wystrojem wnętrz. Świetnie wpisze się w warszawski klimat, przyniesie powiew świeżości na nadwiślańskim rynku hotelarskim i dostarczy gościom niezapomnianych przeżyć. Dużym plusem jest lokalizacja, która pozwoli gościom na szybkie przemieszczanie się w każdym kierunku stolicy oraz będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania.

Reklama

Radisson RED wyróżnia się na tle innych hoteli, więc cieszymy się, że możemy wprowadzić tę odważną, eklektyczną i wesołą markę do Warszawy. Jest to siedemnasta nieruchomość w naszym prężnie rozwijającym się portfolio w tym kraju. W opublikowanym indeksie FTSE Russell, Polska zmieniła niedawno status na „rynek rozwinięty”. To jedyny kraj, który osiągnął taki awans w przeciągu ostatniej dekady – powiedział Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group.

Marka znana jest z tego, że hotele mieszczą się w budynkach o wyjątkowej architekturze oraz zapewniają twórczą atmosferę. Przestrzenie hotelu mają być jednymi z najnowocześniejszych i najwygodniejszych na świecie, a goście będą mogli cieszyć się wyjątkową atmosferą miasta, jak twierdzi Cezary Jarząbek założyciel i prezes zarządu Golub GetHouse, inwestora Liberty Tower.

Czterogwiazdkowy hotel, zaprojektowany przez znane biuro architektoniczne Arquitectonica, będzie dysponować 267 pokojami gościnnymi, restauracją i barem. Goście będą mogli korzystać również z siłowni oraz przestrzeni dla wydarzeń i spotkań o powierzchni 820 m2. Otwarcie obiektu planowane jest na 2023 r.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!