Walne zgromadzenie Stowarzyszenie Branży Eventowej

0
804
Fot.: SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej podsumowało pierwszą połowę roku. Członkowie SBE spotkali się 7 października 2021 roku na Torze Wyścigowym na Służewcu. Na walnym zgromadzeniu członkowie poza omówieniem dotychczasowych działań rozmawiali o planach Stowarzyszenia na kolejny, 2022 rok.

Zarząd SBE zdał egzamin w oczach firm członkowskich. Z satysfakcją przyjęte zostały działania promocyjne firm i organizacji zrzeszonych w stowarzyszeniu. Bardzo [pozytywne oceny zebrały wszystkie wzmianki pojawiające się w mediach branżowych i ogólnopolskich, docenione zostały innowacyjne pomysły promujące EVENT 2.0.

Wszyscy zgodnie podkreślali siłę networkingu, który stanowi istotną zaletę przynależności do Stowarzyszeniu. Zintegrowanie członków pokazała ostatnia edycja Event Biznes Plener czy zaangażowanie przedstawicieli firm członkowskich w branżowe debaty podczas Meetings Week Poland.

Wśród członków wielu wykłada na rocznym Studium Event Manegement, które pomimo trudnego czasu wypuściło na rynek 16 młodych event managerów.

Jesień przyniosła nieograniczoną ilość wydarzeń, dlatego obserwacje rynku zmotywowały członków Rady Etyki do reaktywacji Kodeksu Dobrych Praktyk. Treść dokumentu została zatwierdzona przez członków SBE, którzy podtrzymują zawarte w nim wartości. Kodeks dostępny jest na stronie www.sbe.org.pl.

Na zakończenie spotkania Zarząd SBE wyróżnił swoich Członków przekazując Certyfikaty członkowskie za rok 2021.

W stowarzyszeniu funkcjonuje 6 aktywny grup roboczych zrzeszających i aktywizujących członków. Dzięki ich działaniu od listopada ruszy nowa 10. Edycja Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nowi członkowie będą mogli dołączyć do Stowarzyszenia korzystając z tak zwanej „nowej logiki cenowej”, a o wszystkich informacjach przyjaciele Stowarzyszenia dowiedzą się z nowej strony internetowej.

Mottem SBE stało się, że ten, kto przetrwa kryzys będzie tworzyć rynek. Członkowie Stowarzyszenia czują siłę sprawczą i mają wiele entuzjazmu, żeby kreować branżę. Dlatego zachęcają innych do dołączania, ponieważ w zespole otwartych osób biznes wchodzi na wyższy poziom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.