Nowa restauracja w Hi Piotrkowska w Łodzi

0
1918
Fot.: Master Management Group

W wielofunkcyjnym kompleksie Hi Piotrkowska, który stał się już jedną z architektonicznych wizytówek Łodzi, powstaje nowe, ciekawe miejsce na kulinarno-rozrywkowej mapie miasta. Na ostatnim piętrze budynku będącego jednocześnie najwyższym łódzkim biurowcem, otwarta zostanie restauracja z ponad 300-metrowym tarasem pozwalającym podziwiać panoramę miasta. Będzie to także idealne miejsce spotkań proponujące mieszkańcom Łodzi dobrą rozrywkę np. przy występach artystów.

Górujący nad centrum Łodzi kompleks, oddany do użytku w grudniu 2020 r., idealnie dopełnił panoramę zmieniającego się miasta. 82-metrowa wieża biurowa zachęca do wjechania na szczyt i podziwiania widoków na cztery strony świata. Hi Piotrkowska przyciąga swoją dobrą, pięknie wkomponowaną w ważny fragment miasta architekturą, świetną lokalizacją oraz wysoką jakością wykończenia. Biura, sklepy i punkty usługowe, siłownia, a w przyszłości także hotel – te funkcje projektu uzupełniane są stopniowo o kolejne, które sprawiają, że staje się on jeszcze bardziej otwarty na mieszkańców Łodzi oraz przyjezdnych.

– Stojąc na tarasie na 19 p. po prostu czuje się, że to miejsce powinno być dostępne dla wszystkich i wypełnić się w ciepłe miesiące przyjemnym gwarem. Dlatego zadecydowaliśmy o zmianie przeznaczenia ostatniego piętra na restaurację, podpisaliśmy umowę z operatorem i jesteśmy w trakcie zaawansowanych działań administracyjnych. Już w połowie przyszłego roku zaprosimy zarówno najemców budynku, jak i osoby z zewnątrz do korzystania z tego stylowego otwierającego się na miasto miejsca. Zadbamy także o stworzenie niepowtarzalnego klimatu za sprawą organizowanych tu wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – mówi Justyna Drużyńska, Director of Office Operations w Master Management Group.

Elegancko i przytulnie z industrialnym sznytem – tak w skrócie można opisać projekt wnętrza restauracji przygotowany przez Nastazję Kropidłowską. Betonowe wykończenia ścian, miedziane elementy na jednym z barów oraz podwieszeniach pod sufitem oraz czarne, metalowe kratownice łączą się ze wzorzystymi tapetami i ciepłymi obiciami kanap i foteli. We wnętrzu dominować będą kształty bazujące na okręgu.

Oprócz restauracji, w parterze budynku powstanie także kawiarnia połączona z piekarnią – idealne miejsce do wstąpienia na kawę z przyjaciółmi czy na spędzenie czasu w oczekiwaniu na tramwaj zatrzymujący się w stacji przesiadkowej tuż obok Hi Piotrkowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.