Nowa restauracja w Hi Piotrkowska w Łodzi

0
1096
Fot.: Master Management Group

W wielofunkcyjnym kompleksie Hi Piotrkowska, który stał się już jedną z architektonicznych wizytówek Łodzi, powstaje nowe, ciekawe miejsce na kulinarno-rozrywkowej mapie miasta. Na ostatnim piętrze budynku będącego jednocześnie najwyższym łódzkim biurowcem, otwarta zostanie restauracja z ponad 300-metrowym tarasem pozwalającym podziwiać panoramę miasta. Będzie to także idealne miejsce spotkań proponujące mieszkańcom Łodzi dobrą rozrywkę np. przy występach artystów.

Górujący nad centrum Łodzi kompleks, oddany do użytku w grudniu 2020 r., idealnie dopełnił panoramę zmieniającego się miasta. 82-metrowa wieża biurowa zachęca do wjechania na szczyt i podziwiania widoków na cztery strony świata. Hi Piotrkowska przyciąga swoją dobrą, pięknie wkomponowaną w ważny fragment miasta architekturą, świetną lokalizacją oraz wysoką jakością wykończenia. Biura, sklepy i punkty usługowe, siłownia, a w przyszłości także hotel – te funkcje projektu uzupełniane są stopniowo o kolejne, które sprawiają, że staje się on jeszcze bardziej otwarty na mieszkańców Łodzi oraz przyjezdnych.

– Stojąc na tarasie na 19 p. po prostu czuje się, że to miejsce powinno być dostępne dla wszystkich i wypełnić się w ciepłe miesiące przyjemnym gwarem. Dlatego zadecydowaliśmy o zmianie przeznaczenia ostatniego piętra na restaurację, podpisaliśmy umowę z operatorem i jesteśmy w trakcie zaawansowanych działań administracyjnych. Już w połowie przyszłego roku zaprosimy zarówno najemców budynku, jak i osoby z zewnątrz do korzystania z tego stylowego otwierającego się na miasto miejsca. Zadbamy także o stworzenie niepowtarzalnego klimatu za sprawą organizowanych tu wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – mówi Justyna Drużyńska, Director of Office Operations w Master Management Group.

Reklama

Elegancko i przytulnie z industrialnym sznytem – tak w skrócie można opisać projekt wnętrza restauracji przygotowany przez Nastazję Kropidłowską. Betonowe wykończenia ścian, miedziane elementy na jednym z barów oraz podwieszeniach pod sufitem oraz czarne, metalowe kratownice łączą się ze wzorzystymi tapetami i ciepłymi obiciami kanap i foteli. We wnętrzu dominować będą kształty bazujące na okręgu.

Oprócz restauracji, w parterze budynku powstanie także kawiarnia połączona z piekarnią – idealne miejsce do wstąpienia na kawę z przyjaciółmi czy na spędzenie czasu w oczekiwaniu na tramwaj zatrzymujący się w stacji przesiadkowej tuż obok Hi Piotrkowska.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.