Nowy konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej

0
316
„Na wsi najlepiej” to kolejny projekt POT, którego celem jest upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich.

Konkurs podzielony został na cztery kategorie: wypoczynek u rolnika, na wsi, kompleksowa oferta uzupełniająca pobyt na obszarach wiejskich oraz na szlaki kulinarne. Ważnym kryterium oceny zgłoszeń jest umiejętność wykorzystania potencjału wsi i jej mieszkańców do budowy oferty.

Głównym celem całego projektu jest stworzenie pierwszego w Polsce katalogu dobrych praktyk w turystyce wiejskiej. Konkurs inspirowany był najbardziej prestiżowymi nagrodami w polskiej branży turystycznej – certyfikatami POT przyznawanymi od 2003 roku.

Zwycięzcy konkursu skorzystają z całego wachlarza działań promocyjnych, m.in. z szansy na zaprezentowanie swoich praktyk w albumie, który ukaże się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy, a także odwiedzin profesjonalnych fotografów i blogerów turystycznych.

Zgłoszenia można składać do 3 sierpnia. Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej projektu nawsinajlepiej.polska.travel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj