Nowy konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej

0
163
„Na wsi najlepiej” to kolejny projekt POT, którego celem jest upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich.

Konkurs podzielony został na cztery kategorie: wypoczynek u rolnika, na wsi, kompleksowa oferta uzupełniająca pobyt na obszarach wiejskich oraz na szlaki kulinarne. Ważnym kryterium oceny zgłoszeń jest umiejętność wykorzystania potencjału wsi i jej mieszkańców do budowy oferty.

Głównym celem całego projektu jest stworzenie pierwszego w Polsce katalogu dobrych praktyk w turystyce wiejskiej. Konkurs inspirowany był najbardziej prestiżowymi nagrodami w polskiej branży turystycznej – certyfikatami POT przyznawanymi od 2003 roku.

Reklama

Zwycięzcy konkursu skorzystają z całego wachlarza działań promocyjnych, m.in. z szansy na zaprezentowanie swoich praktyk w albumie, który ukaże się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy, a także odwiedzin profesjonalnych fotografów i blogerów turystycznych.

Zgłoszenia można składać do 3 sierpnia. Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej projektu nawsinajlepiej.polska.travel.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!