Vienna House Mokotow Warsaw oficjalnie otwarty

0
1517
W poniedziałek 25 lutego odbyło się oficjalne otwarcie biznesowo-lifestyle’owego hotelu o podwyższonym standardzie, Vienna House Mokotow Warsaw, na warszawskim Służewcu Przemysłowym.

Vienna House to pierwszy etap kompleksu P4, zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Docelowo będą tworzyły go cztery budynki w skład którego wejdą również dwa niższe, czterokondygnacyjne budowle, charakteryzujące się kaskadowymi uskokami w bryle, układającymi się w przestronne tarasy.

Postindustrialny i brutalistyczny, tak dwoma słowami można określić styl w jakim utrzymany jest hotel. Znajdują się w nim 164 pokoje, restauracja Greenhouse oraz trzy sale konferencyjne, które mają możliwość połączenia w jedną. Betonowe i stalowe elementy konstrukcji łączą się z ocieplającą wnętrza bujną zielenią, widoczną przede wszystkim w restauracji. Okna sięgające od podłogi do sufitu stwarzają uczucie przestrzeni. Wszystko zestawione jest z naturalnymi materiałami – drewnem i wełną w ciepłych odcieniach. Do dyspozycji gości jest również siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt. Całość ma służyć przede wszystkim dobremu samopoczuciu gości.

Obiekt za jeden z celów postawił sobie bycie Eko. Dlatego goście, mogą zrezygnować z codziennego sprzątania oraz wymiany pościeli i ręczników. W każdym pokoju znajdują się woreczki, które po powieszeniu na zewnętrznej klamce drzwi wejściowych do pokoju, będą sygnalizowały o takiej decyzji. W zamian hotel będzie nagradzał drobnymi upominkami zostawionymi w tym właśnie woreczku.

Hotelem zarządzała będzie Marta Karteczka która z branżą hotelarską związana jest od przeszło 18 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.