Vienna House Mokotow Warsaw oficjalnie otwarty

0
781
W poniedziałek 25 lutego odbyło się oficjalne otwarcie biznesowo-lifestyle’owego hotelu o podwyższonym standardzie, Vienna House Mokotow Warsaw, na warszawskim Służewcu Przemysłowym.

Vienna House to pierwszy etap kompleksu P4, zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Docelowo będą tworzyły go cztery budynki w skład którego wejdą również dwa niższe, czterokondygnacyjne budowle, charakteryzujące się kaskadowymi uskokami w bryle, układającymi się w przestronne tarasy.

Postindustrialny i brutalistyczny, tak dwoma słowami można określić styl w jakim utrzymany jest hotel. Znajdują się w nim 164 pokoje, restauracja Greenhouse oraz trzy sale konferencyjne, które mają możliwość połączenia w jedną. Betonowe i stalowe elementy konstrukcji łączą się z ocieplającą wnętrza bujną zielenią, widoczną przede wszystkim w restauracji. Okna sięgające od podłogi do sufitu stwarzają uczucie przestrzeni. Wszystko zestawione jest z naturalnymi materiałami – drewnem i wełną w ciepłych odcieniach. Do dyspozycji gości jest również siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt. Całość ma służyć przede wszystkim dobremu samopoczuciu gości.

Reklama

Obiekt za jeden z celów postawił sobie bycie Eko. Dlatego goście, mogą zrezygnować z codziennego sprzątania oraz wymiany pościeli i ręczników. W każdym pokoju znajdują się woreczki, które po powieszeniu na zewnętrznej klamce drzwi wejściowych do pokoju, będą sygnalizowały o takiej decyzji. W zamian hotel będzie nagradzał drobnymi upominkami zostawionymi w tym właśnie woreczku.

Hotelem zarządzała będzie Marta Karteczka która z branżą hotelarską związana jest od przeszło 18 lat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!