Raport ze spotkania Stowarzyszenia Branży Eventowej

0
760

5 września 2022 roku odbyło się kolejne spotkanie walne Stowarzyszenia Branży Eventowej. Spotkaliśmy się w trakcie najwyższego sezonu eventowego i jak zawsze umówiliśmy większość palących obecnie tematów i wyszliśmy ze spotkania pełni przemyśleń, ale też pomysłów, inspiracji oraz dobrej energii.

Zdajemy sobie sprawę, że czasy są wciąż niestabilne biorąc pod uwagę groźbę kolejnej fali pandemii lub niepewną sytuację tuż pod granicami naszego państwa. Dodatkowo niepokojąca kondycja ekonomiczna panująca obecnie w Polsce rodzi wiele pytań, na które szukaliśmy odpowiedzi. Dlaczego zadajemy sobie trud szukania rozwiązań? Dlatego, że jako Stowarzyszenie Branży Eventowej jesteśmy pewni, że sektor eventowy wpływa na gospodarkę państwa, a jako ludzie z branży wiemy jak ważny jest dobry plan A, a gdy ten zawiedzie, to mamy w zanadrzu plan B i C.

Jak to robimy?
SBE choć jest małe, to jest zwartym i zgranym gronem osób, stawiającym sobie nieustannie nowe wyzwania, tętniącym od rozmów, pomysłów, mini spotkań, rozmów online. Staramy się być w kontakcie, aby najzwyczajniej dawać sobie wsparcie i energię w działaniach każdego dnia.

Branża eventowa to my. Mamy w swoim gronie marki, które budują eventy w całej Polsce każdego dnia począwszy od agencji eventowych i lokalizacji, poprzez technikę, scenografię, meble eventowe, catering, drukarnie, dostawców szkoleń, imprez integrujących, motywujących, konferansjerów oraz ochronę.

11 lat temu Stowarzyszenie postawiło sobie za cel edukowanie młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z branżą eventową. W tym roku otworzyliśmy rekrutację na jedenastą edycję Studium Event Management. Jesteśmy dumni, że nieprzerwanie dajemy naszym studentom możliwość uczenia się od najlepszych wykładowców akademickich, ale przede wszystkim od osób mających ogromne doświadczanie w świecie eventów. Najlepszych absolwentów wspieramy w znalezieniu pracy marzeń. Dążymy do wyedukowania event managerów z odznaką SBE.

Jednocześnie jesteśmy Stowarzyszeniem otwartym na współpracę i wspieranie. Jesteśmy pewni, że zgoda i współpraca buduje. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe rozwiązania.

Obecnie szykujemy się do następujących wydarzeń:
3 października: debata online „ Jak inflacja wpływa na sektor przemysłu spotkań i jak sobie z nią radzić?”
17 października: debata online „Rynek pracy w branży eventowej”
Listopad 2022 roku Konferencja Event Biznes
Styczeń 2023 roku Gala Charytatywna ELFY SBE

Nasza branża skupia wyjątkowych ludzi. Są wśród nas wybitni logistycy, managerowie, technicy, przewoźnicy, artyści, ludzie nie bojący się wyzwań, umiejący pracować w pojedynkę i w grupie. Pandemia pokazała jeszcze wyraźniej kim jesteśmy. Pokazała też, co oznacza hasło „w grupie siła” dlatego konkurencja tak, ale tylko i wyłącznie zdrowa.

Podsumowując SBE – zrzesza, działa, edukuje, współpracuje i rekomenduje zdrową konkurencję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.