Uzdrowisko Szczawnica zostanie wzbogacone o nowy obiekt

0
1281
Jeszcze tego lata goście Uzdrowiska Szczawnica będą mogli wypocząć w nowym obiekcie Grupy Thermaleo & Uzdrowiska Szczawnica. W dawnym miejscu hotelu Hutnik powstanie ekologiczny budynek, który nieco wyróżni się od pozostałych swoim nowoczesnym designem, ale nadal zawierającym tradycyjne detale.

Pieniny Grand Hotel w Szczawnicy będzie wchodził w skład obszaru rewitalizowanego przez rodzinę Mańkowskich, która od 14 lat odnawia i odbudowuje obiekty szczawnickiego kurortu. Dzięki działaniom potomków hr Adama Stadnickiego, który zapoczątkował i spopularyzował Uzdrowisko Szczawnica, przywracana jest unikatowa i zabytkowa architektura kurortu. Zrewitalizowano już kilka obiektów na tym obszarze, a następnym jest Hotel Hutnik, który został poddany gruntownemu remontowi i już niedługo przekształci się w 4-gwiazdkowy hotel medical SPA.

Nowy hotel, to nowoczesny, 12-piętrowy, ekologiczny budynek. Będzie oferował 119 pokoi w czterogwiazdkowym standardzie, luksusową strefę SPA ze strefą medyczną oraz 2 restauracje i sale konferencyjne. Goście będą mogli podziwiać panoramę Pienin, dzięki umiejscowionemu na szczycie Sky Barze. Kompleks będzie pełnił funkcję centrum biznesowego, ale i nowatorskiego SPA nastawionego na holistyczne podejście do potrzeb gościa. Dostosowany będzie dla każdego, szczególnie biorąc pod uwagę osoby niepełnosprawne. Dla nich będą dostępne specjalnie przystosowane pokoje.

W strefie SPA o powierzchni 2000m2, będą gabinety lekarskie, zabiegowe, zaplecze fitness. Goście będą mieli możliwość korzystania ze strefy basenowej, która swoim wyglądem będzie przypominała katedrę. W ofercie SPA dostępne będą również zabiegi z medycyny konwencjonalnej, jak i niekonwencjonalnej oraz programy przeznaczone dla sportowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.