Uzdrowisko Szczawnica zostanie wzbogacone o nowy obiekt

0
507
Jeszcze tego lata goście Uzdrowiska Szczawnica będą mogli wypocząć w nowym obiekcie Grupy Thermaleo & Uzdrowiska Szczawnica. W dawnym miejscu hotelu Hutnik powstanie ekologiczny budynek, który nieco wyróżni się od pozostałych swoim nowoczesnym designem, ale nadal zawierającym tradycyjne detale.

Pieniny Grand Hotel w Szczawnicy będzie wchodził w skład obszaru rewitalizowanego przez rodzinę Mańkowskich, która od 14 lat odnawia i odbudowuje obiekty szczawnickiego kurortu. Dzięki działaniom potomków hr Adama Stadnickiego, który zapoczątkował i spopularyzował Uzdrowisko Szczawnica, przywracana jest unikatowa i zabytkowa architektura kurortu. Zrewitalizowano już kilka obiektów na tym obszarze, a następnym jest Hotel Hutnik, który został poddany gruntownemu remontowi i już niedługo przekształci się w 4-gwiazdkowy hotel medical SPA.

Nowy hotel, to nowoczesny, 12-piętrowy, ekologiczny budynek. Będzie oferował 119 pokoi w czterogwiazdkowym standardzie, luksusową strefę SPA ze strefą medyczną oraz 2 restauracje i sale konferencyjne. Goście będą mogli podziwiać panoramę Pienin, dzięki umiejscowionemu na szczycie Sky Barze. Kompleks będzie pełnił funkcję centrum biznesowego, ale i nowatorskiego SPA nastawionego na holistyczne podejście do potrzeb gościa. Dostosowany będzie dla każdego, szczególnie biorąc pod uwagę osoby niepełnosprawne. Dla nich będą dostępne specjalnie przystosowane pokoje.

Reklama

W strefie SPA o powierzchni 2000m2, będą gabinety lekarskie, zabiegowe, zaplecze fitness. Goście będą mieli możliwość korzystania ze strefy basenowej, która swoim wyglądem będzie przypominała katedrę. W ofercie SPA dostępne będą również zabiegi z medycyny konwencjonalnej, jak i niekonwencjonalnej oraz programy przeznaczone dla sportowców.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.