Na północno-zachodnim krańcu Polski powstaje hotel światowej marki

0
1369
Spółka Zdrojowa Hotels sygnowała umowę franczyzową z jednym z liderów światowej branży hotelowej. Dzięki podpisanemu porozumieniu za dwa lata w Świnoujściu powstanie hotel Hilton Świnoujście Resort & Spa. Będzie to trzeci działający pod tym szyldem obiekt w Polsce, po powstałych wcześniej w Warszawie i Gdańsku.

Hilton Świnoujście Resort & Spa zostanie wzniesiony w bezpośrednim otoczeniu plaży. W jego ofercie znajdzie się 167 pokoi oraz takie udogodnienia, jak SPA, siłownia, restauracje i bary, które usytuowane będą w lobby i na dachu hotelu. Dodatkowo goście otrzymają dostęp do otwartego niedawno kompleksu Baltic Park Molo Aquapark. Nowy obiekt pod szyldem amerykańskiego potentata będzie sąsiadował z hotelem Radisson Blu Resort. Fasada budynku została już wybudowana.

„Hilton Świnoujście Resort & Spa to ukoronowanie naszego partnerstwa z międzynarodowymi markami w Baltic Park Molo – największym kompleksie wypoczynkowym nad polskim morzem. Nowa inwestycja będzie doskonałym uzupełnieniem już istniejącej w Świnoujściu szerokiej oferty obiektów o różnorodnym standardzie dla odmiennych segmentów turystów. Z niecierpliwością czekamy na pierwszych gości tej wspaniałej nieruchomości, którzy zawitają tutaj w 2020 roku” – poinformował Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels.

„Zapotrzebowanie na infrastrukturę hotelową w Polsce stale rośnie. Nadmorskie miasta wypoczynkowe, takie jak Świnoujście, Kołobrzeg czy Gdańsk stają się coraz bardziej popularne, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Od momentu otwarcia, Hilton Świnoujście Resort & Spa będzie wiodącym obiektem hotelowym nad Morzem Bałtyckim i wspaniałym dopełnieniem oferty Hilton Hotels & Resorts w Europie” – oznajmił Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes działu rozwoju w EMEA.

Aktualnie portfolio spółki Zdrojowa Invest & Hotels liczy sobie 11 obiektów hotelarskich nad morzem i w górach, m.in. w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Szklarskiej Porębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.