Pierwsze wycieczki z nowym biurem podróży już w kwietniu

0
1171
Fot.: WWW JoinUP! Polska

Join UP! to nowo powstałe biuro podróży na polskim rynku turystycznym. Na pierwsze wycieczki z nimi będzie można wybrać się już w kwietniu. Proponowane kierunki to turecka Antalya i półwysep Synaj.

Biuro Join UP! Uzyskało wpis do centralnej ewidencji organizatorów turystyki 15 listopada i właśnie od tej pory jest pełnoprawnym biurem podróży. Spółka jest największym ukraińskim touroperatorem, który działa też w Rumunii, Kazachstanie, Estonii, Litwie i Łotwie. Dużym atutem biura jest posiadanie własnej linii lotniczej Sky UP, na flotę której składa się 12 samolotów Boeing. Ponadto Join UP! ma mieć w ofercie szeroką gamę hoteli od trzech do pięciu gwiazdek w: Turcji, Egipcie, Albanii, Czarnogórze, Tunezji i Grecji.

Już od stycznia ma ruszyć sprzedaż pierwszych wyjazdów. Podróżujący będą mogli wykupić wczasy na kwiecień 2023 roku. Na razie będzie można latać z Warszawy i Katowic głównie do Antalyi i Szarm el-Szejk. Prawdopodobnie z czasem oferta zostanie jednak rozszerzona i bogatsza o nowe kierunki.

Dyrektorem biura w Polsce został Efe Turkel. Mężczyzna ma już spore doświadczenie w branży. W przeszłości pracował bowiem m.in. dla GTI, Neckermanna oraz był dyrektorem do zadań specjalnych w Rainbow.

„To zaszczyt i przywilej być częścią UPFAMILY, która bardzo dba o swój zespół i klientów. Jestem przekonany, że wraz z naszymi przyszłymi wspólnymi partnerami w Polsce będziemy pozytywnie wpływać na biznes turystyczny, oferując naszym klientom niezapomniane wczasy zorganizowane. W naszym portfolio znajdą się najpopularniejsze kierunki podróży, a także nowe, godne uwagi trasy do odkrycia” – napisał Turkel na swoim profilu na LinkedIn.

Oprócz Efego Turkela do załogi Join UPu! należeć będą: Krzysztof Majda (odpowiedzialny za sprzedaż), Rafał Napierała (dyrektor produktu) i Katarzyna Bayraktar (kierownik regionalny od kontaktów z agencjami turystycznymi). Firma, której siedziba znajduje się w Adgar Wave na warszawskim Mokotowie, ma jeszcze jednak w planach zatrudnienie kilku osób.

Źródło: turystyka.rp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.