Unirest planuje otwarcie hotelu na Dolnym Śląsku

0
1169
Spółka Unirest została właścicielem XIX-wiecznej kamienicy w centrum Wrocławia. Mający tam powstać hotel będzie działał pod marką Indigo, która znajduje się w portfolio sieci IHG.

Unirest to firma znana z oddawania do użytku hoteli funkcjonujących pod szyldem światowych marek. Dzięki działaniom stołecznego przedsiębiorstwa na krajowej mapie pojawiły się takie obiekty, jak hotele Hampton by Hilton w Gdańsku Oliwie i Oświęcimiu. W planach jest także uruchomienie Hilton Garden Inn w Radomiu oraz hotelu w Katowicach. Na łamach strony internetowej spółka ogłosiła również plan otwarcia w 2020 r. obiektu w stolicy Dolnego Śląska. Liczba pokoi w nowym wrocławskim hotelu pozostaje jednak niewiadomą.

„Indigo to marka, w której każdy projekt hotelu czerpie inspirację z lokalnego otoczenia, więc tak jak nie ma dwóch takich samych miejsc, tak żadne dwa hotele Indigo nie są podobne. Łączą je lokalny charakter, żywe kolory i faktury, a ich wygląd i styl przypominają mieszkanie” – powiedział w rozmowie z „Hotelarzem” Miguel Martins, Dyrektor ds. Rozwoju sieci IHG w Polsce.

Aktualnie w Polsce działają dwa hotele marki Indigo – w Warszawie i Krakowie. Oba mieszczą się w zabytkowych kamienicach i oferują po ok. 60 pokoi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.