Unirest planuje otwarcie hotelu na Dolnym Śląsku

0
312
Spółka Unirest została właścicielem XIX-wiecznej kamienicy w centrum Wrocławia. Mający tam powstać hotel będzie działał pod marką Indigo, która znajduje się w portfolio sieci IHG.

Unirest to firma znana z oddawania do użytku hoteli funkcjonujących pod szyldem światowych marek. Dzięki działaniom stołecznego przedsiębiorstwa na krajowej mapie pojawiły się takie obiekty, jak hotele Hampton by Hilton w Gdańsku Oliwie i Oświęcimiu. W planach jest także uruchomienie Hilton Garden Inn w Radomiu oraz hotelu w Katowicach. Na łamach strony internetowej spółka ogłosiła również plan otwarcia w 2020 r. obiektu w stolicy Dolnego Śląska. Liczba pokoi w nowym wrocławskim hotelu pozostaje jednak niewiadomą.

„Indigo to marka, w której każdy projekt hotelu czerpie inspirację z lokalnego otoczenia, więc tak jak nie ma dwóch takich samych miejsc, tak żadne dwa hotele Indigo nie są podobne. Łączą je lokalny charakter, żywe kolory i faktury, a ich wygląd i styl przypominają mieszkanie” – powiedział w rozmowie z „Hotelarzem” Miguel Martins, Dyrektor ds. Rozwoju sieci IHG w Polsce.

Aktualnie w Polsce działają dwa hotele marki Indigo – w Warszawie i Krakowie. Oba mieszczą się w zabytkowych kamienicach i oferują po ok. 60 pokoi.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.