Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać?

0
598

Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać? Moderator: Piotr Tabor, Hotele Plus. Paneliści: Dorota Karnikowska – Hotel Wieniawa, Mateusz Kruszyński – Fama Residence Gdańsk, Magdalena Tarnopolska – Hotel Europa Starachowice oraz Michał Meirowski – Elavon.

Pełny program konferencji i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Podczas panelu dyskusyjnego rozmówcy pokażą na konkretnych przykładach jak tworzyć bogate doświadczenia gości, nie wydając na to dużych budżetów. W dzisiejszej gospodarce to szczególnie ważne, by nie poddać się presji redukcji wydatków kosztem jakości świadczonych usług.

Reklama

Jeśli interesuje Cię utrzymywanie wysokiej jakości usług przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, ten panel jest dla Ciebie. Aby wziąć udział zarejestruj się przez stronę www.hotele.bsdpoland.plKupując wcześniej – płacisz mniej.

Rozmowę będzie moderował Piotr Tabor, doskonale znany w świecie hotelarskim szkoleniowiec. Ukończył Akademię Hotelarza w French Institute of Management w Warszawie. W 2012 r. został absolwentem prestiżowych studiów MBA w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Praktyk zarządzający i doradzający w projektach hoteli niezależnych, jak również w rozwiązaniach sieciowych m.in. Grupa Hoteli 21 oraz Grupa Hotelowo – Turystyczna SANTUR. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelowymi poparte wieloma sukcesami w połączeniu ze współpracą z innymi ekspertami doprowadziło do powstania firmy Hotele i Gastronomia Plus, którą zarządza. Doświadczony trener, prowadzący szkolenia w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki.

Po całodziennej konferencji odbędzie się coroczna impreza Hotelowe Xmas Party. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska, zawierania nowych znajomości i wspólnej zabawy do białego rana przy doskonałej muzyce, jedzeniu i drinków, które serwowane będą w formule open bar.

Rejestrując się wcześniej, kupujesz najtańsze bilety:
– udział w konferencji oraz Hotelowym Xmas Party – 599 pln netto
– udział w konferencji – 349 pln netto

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Dla uczestników konferencji Hotel Andersia przygotował specjalne ceny na noclegi w dniach od 7 do 11 grudnia. Partnerem wydarzenia została Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, która przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji, o których będziemy informowali w specjalnej publikacji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.