Popeyes otwiera drugą restaurację w Szczecinie

0
321
Fot.: Materiały prasowe Popeyes Polska

Amerykańska sieć restauracji szybkiej obsługi Popeyes kontynuuje swoją ekspansję w Polsce, otwierając drugą lokalizację w Szczecinie. Nowa restauracja zacznie działać 9 maja 2024 roku w centrum handlowym Outlet Park Szczecin. To szósta placówka marki w kraju.

Pierwsza restauracja Popeyes w Szczecinie zyskała ogromną popularność, czego dowodem był rekordowy czas oczekiwania na obsługę podczas dnia otwarcia. Marka zdecydowała się zatem na kolejny krok, otwierając nową lokalizację po drugiej stronie miasta, aby sprostać rosnącemu popytowi.

Outlet Park Szczecin, miejsce, w którym znajduje się nowa restauracja, jest jedynym centrum wyprzedażowym w regionie zachodniopomorskim, łączącym zalety regularnego centrum handlowego z funkcjami typowymi dla outletu. Dodanie popularnej marki takiej jak Popeyes do oferty centrum niewątpliwie wzmocni jego atrakcyjność jako miejsca zakupów i wypoczynku.

Dzień otwarcia nowego lokalu będzie pełen atrakcji. Organizatorzy zaplanowali występy na żywo, konkursy z nagrodami, a także możliwość zrobienia zdjęć z kultowymi kanapkami z kurczaka. Pierwsze trzy osoby, które staną w kolejce, otrzymają vouchery na darmowe kanapki Chicken Sandwich przez rok.

Popeyes nie tylko rozwija sieć restauracji, ale także tworzy nowe miejsca pracy w regionie, oferując różnorodne możliwości rozwoju zawodowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.