Trwa intensywna ekspansja McDonald’s nad Wisłą

1
1361
Jedna z najpopularniejszych na świecie sieci restauracji otwiera swoje lokale w kolejnych polskich miastach. Tylko na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni nowe punkty pod szyldem McDonald’s zostały zainaugurowane w Ełku oraz Bydgoszczy.

28 grudnia McDonald’s otworzył swój premierowy lokal w największym i najludniejszym mieście na Mazurach, przy zbiegu ulic Suwalskiej i Przemysłowej. Do dyspozycji gości ełckiej restauracji jest 80 miejsc siedzących, w tym aż 22 na strefie McCafe. Ponadto w trakcie pory wakacyjnej otwarty będzie ogródek, w którym pomieści się nawet 76 osób. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowano opcję McDrive oraz parking dla 41 pojazdów. Restauracja ma również odpowiednie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Mazurski lokal został urządzony w nowoczesnym stylu. Przeważa stonowana kolorystyka – większość elementów jest utrzymana w tonacji czarno-białej z charakterystycznymi żółtymi elementami. McDonald’s przy ul. Suwalskiej jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7-23, a w piątki i soboty do północy. Dodatkowym atutem lokalu jest darmowy dostęp do internetu dla klientów.

 

Kolejną miejscowością, w której uruchomiony został nowy punkt McDonald’s jest Bydgoszcz. 3 stycznia nastąpiła oficjalna inauguracja restauracji zlokalizowanej na ternie Dworca PKP przy ul. Zygmunta Augusta 7. Na sali znajduje się 85 miejsc siedzących. Lokal jest urządzony standardowo – przeważają trzy kolory: czerń, biel i żółć. McDonald’s na bydgoskim dworcu jest czynny codziennie od 6 do 24. Podobnie jak w Ełku, również w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego goście mogą liczyć na darmowy internet oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Źródło: materiały prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Tak w kazym miescie w Polsce tylko nie w Bydgoszczy, wszedzie sa piekne Mc Cafe,a w Bydgoszczy to nawet casteczka do kawy brak!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.