Trwa intensywna ekspansja McDonald’s nad Wisłą

1
793
Jedna z najpopularniejszych na świecie sieci restauracji otwiera swoje lokale w kolejnych polskich miastach. Tylko na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni nowe punkty pod szyldem McDonald’s zostały zainaugurowane w Ełku oraz Bydgoszczy.

28 grudnia McDonald’s otworzył swój premierowy lokal w największym i najludniejszym mieście na Mazurach, przy zbiegu ulic Suwalskiej i Przemysłowej. Do dyspozycji gości ełckiej restauracji jest 80 miejsc siedzących, w tym aż 22 na strefie McCafe. Ponadto w trakcie pory wakacyjnej otwarty będzie ogródek, w którym pomieści się nawet 76 osób. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowano opcję McDrive oraz parking dla 41 pojazdów. Restauracja ma również odpowiednie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Reklama

Mazurski lokal został urządzony w nowoczesnym stylu. Przeważa stonowana kolorystyka – większość elementów jest utrzymana w tonacji czarno-białej z charakterystycznymi żółtymi elementami. McDonald’s przy ul. Suwalskiej jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7-23, a w piątki i soboty do północy. Dodatkowym atutem lokalu jest darmowy dostęp do internetu dla klientów.

 

Kolejną miejscowością, w której uruchomiony został nowy punkt McDonald’s jest Bydgoszcz. 3 stycznia nastąpiła oficjalna inauguracja restauracji zlokalizowanej na ternie Dworca PKP przy ul. Zygmunta Augusta 7. Na sali znajduje się 85 miejsc siedzących. Lokal jest urządzony standardowo – przeważają trzy kolory: czerń, biel i żółć. McDonald’s na bydgoskim dworcu jest czynny codziennie od 6 do 24. Podobnie jak w Ełku, również w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego goście mogą liczyć na darmowy internet oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Źródło: materiały prasowe

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Tak w kazym miescie w Polsce tylko nie w Bydgoszczy, wszedzie sa piekne Mc Cafe,a w Bydgoszczy to nawet casteczka do kawy brak!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.