Relacje, wydarzenia odc. 11 – Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 – Jak skutecznie obniżyć koszty w hotelu? (Horeca Radio)

0
834

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej prezentacji podczas konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 roku, która odbyła się w Airport Hotel Okęcie. Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP opowiada o korzyściach łączenia się w grupę zakupową i przedstawia konkretny projekt związany z zakupem energii elektrycznej. Odcinek z pewnością zainteresuje każdego hotelarza, który chciałby obniżyć swoje koszty zakupu energii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Marcina Mączyńskiego w wersji PDF

 

1 Marcin Maczynski

Marcin Mączyński od 2016 roku pełni funkcję sekretarza generalnego oraz członka zarządu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. W latach 2007 – 2013 pracował w sieci hoteli Gromada, gdzie był m.in. dyrektorem centralnego biura sprzedaży i marketingu oraz dyrektorem biura hoteli. Od 2014 do 2016 r. pełnił funkcje menedżerskie w Grupie Trip, m.in. doradcy zarządu Grupy Trip i wiceprezesa zarządu hotelu Ossa, jednego z największych hoteli konferencyjnych w Polsce. Od wielu lat udziela się czynnie w organizacjach samorządowych sektora hotelarsko-turystycznego. W 2014 roku został wybrany do Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Był też wiceprezesem zarządu Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce i przewodniczącym Komisji IATA w Polskiej Izbie Turystyki, a także członkiem Rady Programowej PIT. Zasiada w Komisji Współpracy z Polonią Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

A my przypominamy, że kolejna edycja konferencji Hotel Meeting już jesienią! Śledź wydarzenie na facebooku i bądź na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.