Relacje, wydarzenia odc. 11 – Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 – Jak skutecznie obniżyć koszty w hotelu? (Horeca Radio)

0
193

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej prezentacji podczas konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 roku, która odbyła się w Airport Hotel Okęcie. Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP opowiada o korzyściach łączenia się w grupę zakupową i przedstawia konkretny projekt związany z zakupem energii elektrycznej. Odcinek z pewnością zainteresuje każdego hotelarza, który chciałby obniżyć swoje koszty zakupu energii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Marcina Mączyńskiego w wersji PDF

Reklama

 

1 Marcin Maczynski

Marcin Mączyński od 2016 roku pełni funkcję sekretarza generalnego oraz członka zarządu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. W latach 2007 – 2013 pracował w sieci hoteli Gromada, gdzie był m.in. dyrektorem centralnego biura sprzedaży i marketingu oraz dyrektorem biura hoteli. Od 2014 do 2016 r. pełnił funkcje menedżerskie w Grupie Trip, m.in. doradcy zarządu Grupy Trip i wiceprezesa zarządu hotelu Ossa, jednego z największych hoteli konferencyjnych w Polsce. Od wielu lat udziela się czynnie w organizacjach samorządowych sektora hotelarsko-turystycznego. W 2014 roku został wybrany do Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Był też wiceprezesem zarządu Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce i przewodniczącym Komisji IATA w Polskiej Izbie Turystyki, a także członkiem Rady Programowej PIT. Zasiada w Komisji Współpracy z Polonią Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

A my przypominamy, że kolejna edycja konferencji Hotel Meeting już jesienią! Śledź wydarzenie na facebooku i bądź na bieżąco!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.