Inwestycje w kurortach – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

0
1131
W premierowym odcinku cyklu audycji pt. „Inwestycje w kurortach” Marlena Kosiura, specjalistka w zakresie condohoteli i nieruchomości wakacyjnych oraz właścicielka portalu InwestycjewKurortach.pl zdradzi m.in., czy nadchodzące sezony zimowy i letni będą obfitowały w nowe inwestycje w górach i nad morzem.

Marlena Kosiura od ponad 13 lat związana jest z rynkiem nieruchomości i budownictwa. Choć karierę zawodową rozpoczynała jako dziennikarka polityczno-gospodarcza w Polskiej Agencji Prasowej, z biegiem lat wyspecjalizowała się w zakresie nieruchomości komercyjnych (ze szczególnym uwzględnieniem biurowców i hoteli) oraz mieszkaniowych. Współpracowała m.in. z takimi firmami jak: Deloitte, Czarna Góra Resort, Firmus Group, Ghelamco, Gerda Broker, Marvipol, Armstrong Building, Okam Capital i Schoenherr. Obecnie prowadzi działania consultingowe dla branży real estate i zarządza portalem InwestycjewKurortach.pl – pierwszym i jedynym w naszym kraju serwisem, który prezentuje pełny obraz rynku w segmencie nieruchomości tzw. wakacyjnych lub second home, condohoteli, aparthoteli oraz najmu krótkoterminowego w kurortach i miastach.

Kosiura bacznie śledzi rozwój krajowego rynku condohoteli i apartamentów wakacyjnych, mieszkań na wynajem krótkoterminowy w kurortach czy miastach, analizując projekty, ich warunki biznesowe, jak również wszelkie zawiłości z tym związane. Sama jest pomysłodawczynią inicjatywy „Drugie Życie Budynków” zrzeszającej podmioty związane z rozwijającym się nad Wisłą rynkiem rewitalizacji i modernizacji istniejącej zabudowy i miast. Ponadto ma na swoim koncie kilkadziesiąt fachowych artykułów dotyczących rynku condo i nieruchomości z segmentu second home w mediach specjalistycznych oraz ogólnoinformacyjnych. Jest również stałym gościem wydarzeń branżowych, które nierzadko współtworzy (m.in. panel o rynku condohoteli w czasie ubiegłorocznych Targów HoReCa w Krakowie oraz wydarzenia w ramach Inicjatywy Drugie Życie Budynków). Od listopada współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Inwestycje w kurortach”.

„Będziemy rozmawiali przede wszystkim o tym, że nasze polskie kurorty bardzo się zmieniają i chodzi tu nie tylko o inwestycje, których mamy boom, ale też gości i trendy turystyczne. Nie uciekniemy też od tematów związanych z samorządami i rozwojem kurortów, bo jest to system naczyń połączonych.”

Marlena Kosiura, właścicielka portalu InwestycjewKurortach.pl

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji pt. „Kurorty – czy czeka nas gorąca zima i chłodne lato?”, w której Marlena Kosiura wytłumaczy m.in. co oznacza dla hoteli rozwój segmentu aparthoteli, condohoteli oraz apartamentów na krótki wynajem, a także opowie o różnicach w budowaniu obiektu noclegowo-wypoczynkowego w zależności od lokalizacji.

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.