Top Hotelarze – odcinek 5 (audycja Horeca Radio)

0
997
W kolejnym odcinku cyklu audycji pt. „TOP Hotelarze” Filip Prokop, współwłaściciel hotelu Senator w Starachowicach, opowie między innymi o historii tego rodzinnego biznesu, inwestycjach, planach i systemie lojalnościowym, którego jest pomysłodawcą.


Pobierz audycję w formacie MP3

Filip Prokop to absolwent Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej, a także dyplomowany Trener Biznesu i Lider Polskiej Waluty Lokalnej Zielony. Od 15 lat pracuje w branży hotelarskiej. W tym czasie otrzymał wiele nagród za nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług. Uczestniczy także w wielu szkoleniach, ponieważ jest pasjonatem rozwoju osobistego oraz ciągłego pogłębiania wiedzy fachowej.

W tym miesiącu Filip Prokop uczestniczył w audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w której mówił o historii rodzinnego biznesu Hotelu Senator w Starachowicach, inwestycjach, planach oraz systemie lojalnościowym, którego jest pomysłodawcą.

„Chciałbym, żeby deklarowana współpraca była tak samo realizowana. I wracamy tu do idei waluty lokalnej, która to idealnie wszystko materializuje, bo posługujemy się w transakcjach między sobą umowną jednostką rozliczeniową – to jest właśnie dokładnie ten Zielony.”

Filip Prokop, współwłaściciel hotelu Senator w Starachowicach

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.