Projekt nowego obiektu marki Q Hotel oficjalnie zaprezentowany

0
1531
We wtorek na swoim profilu na Facebooku marka Q Hotel zamieściła zdjęcia wizualizacji nowego projektu. Największy hotel tej sieci w Polsce ma powstać w południowej części stolicy Dolnego Śląska, na terenie Bielan Wrocławskich.

Jako młoda i dynamicznie rozwijająca się firma, Q Hotel wciąż poszukuje nowych gruntów pod swoje inwestycje. W ciągu 6 lat od rozpoczęcia działalności krakowskie przedsiębiorstwo otworzyło 6 hoteli w największych polskich miastach. W swojej ofercie posiada już 4 czterogwiazdkowe hotele w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku, a także jeden trzygwiazdkowy obiekt w stolicy Małopolski.

W miniony wtorek firma zaprezentowała na facebookowym profilu wizualizację kolejnej inwestycji. Wrocławski hotel będzie charakteryzował się prostą i nowoczesną formą oraz dużą liczbą okien. Do dyspozycji gości zostanie oddanych od 180 do 200 komfortowo wyposażonych pokoi, a także nowoczesne centrum konferencyjne. Niebawem ruszą prace budowlane, których zakończenie przewidywane jest na lato 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.