Projekt nowego obiektu marki Q Hotel oficjalnie zaprezentowany

0
576
We wtorek na swoim profilu na Facebooku marka Q Hotel zamieściła zdjęcia wizualizacji nowego projektu. Największy hotel tej sieci w Polsce ma powstać w południowej części stolicy Dolnego Śląska, na terenie Bielan Wrocławskich.

Jako młoda i dynamicznie rozwijająca się firma, Q Hotel wciąż poszukuje nowych gruntów pod swoje inwestycje. W ciągu 6 lat od rozpoczęcia działalności krakowskie przedsiębiorstwo otworzyło 6 hoteli w największych polskich miastach. W swojej ofercie posiada już 4 czterogwiazdkowe hotele w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku, a także jeden trzygwiazdkowy obiekt w stolicy Małopolski.

W miniony wtorek firma zaprezentowała na facebookowym profilu wizualizację kolejnej inwestycji. Wrocławski hotel będzie charakteryzował się prostą i nowoczesną formą oraz dużą liczbą okien. Do dyspozycji gości zostanie oddanych od 180 do 200 komfortowo wyposażonych pokoi, a także nowoczesne centrum konferencyjne. Niebawem ruszą prace budowlane, których zakończenie przewidywane jest na lato 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj