Top Hotelarze – Władysław Grochowski (Horeca Radio)

0
1187
Fot.: Horeca Business Club
W kolejnej audycji z cyklu „TOP Hotelarze” wystąpił Władysław Grochowski, założyciel i prezes Grupy Arche, który opowiada o inwestycjach, zarządzaniu i wielu innych aspektach hotelarstwa.

Pobierz audycję w formacie MP3

Władysław Grochowski to prezes i współwłaściciel rodzinnej firmy deweloperskiej Arche, która przerodziła się w Grupę Arche. Wśród najlepszych realizacji Grupy znajduje się między innymi Osiedle Albatrosów na Ursynowie i Osiedle Woronicza w Warszawie. Łącznie zarządzana przez niego spółka wybudowała już ponad 6000 domów i mieszkań. Grupa Arche, poza działalnością deweloperską i hotelową, zarządza również siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej, jak i gastronomicznej.

W tym miesiącu Władysław Grochowski uczestniczył w audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w której mówił o inwestycjach, sposobie zarządzania i wielu innych aspektach hotelarstwa.

„W branży hotelarskiej znaleźliśmy swoją niszę i to mnie coraz bardziej wciąga. […] Jakimi kryteriami kieruję się przy kolejnych inwestycjach? Pewnie emocjami, ja zupełnie nie jestem analitykiem.”

Władysław Grochowski, założyciel i prezes Grupy Arche

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.