To rozwiązanie wprowadzi rozwój zespołu w Twoim hotelu do XXI wieku.

0
632
Fot.: Hotelmania

14.09.2021 w Warszawie, Miłosz Stanisławski i Paweł Jabłoński oficjalnie udokumentowali współpracę partnerską HotelMania i Meeting15 S.A.

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2020 od nieśmiałej prośby o wsparcie technologiczne dla projektu edukacyjnego WORLD🌏TOUR by HotelMania. Projekt zakładał obsługę wirtualnych wydarzeń edukacyjno–rozrywkowych, zaplanowanych do realizacji w 100 szkołach hotelarskich, gastronomicznych lub o profilu turystycznym w Polsce. Projekt miał zaangażować blisko 20 tys. uczestników – uczniów szkół, studentów, młodych profesjonalistów. W wyniku tamtych rozmów realizujemy dziś wspólnie konkurs dla uczniów, w którym głównym benefitem, z inicjatywy Meeting15, jest wyjazd na tygodniowy staż do Japonii dla duetu najbardziej zaangażowanych Młodych Talentów. Projekt wielki, idea zacna, nagrody otwierające drzwi do wielkiego świata, ale dzisiejszy temat, to zupełnie inne możliwości dla innej grupy odbiorców.

Rozwój technologii i rozwój dzięki technologii, jest przedmiotem projektu, który oficjalnie narodził się właśnie teraz. Postanowiliśmy połączyć nasze – nie wypominając nikomu – łącznie ponad stuletnie doświadczenie w działalności operacyjnej, sprzedaży i marketingu oraz projektowaniu procesów szkoleniowych w hotelach (Joanna i Miłosz Stanisławscy oraz Izabela i Emanuele Dalnodar) z odwagą, świeżością i kreatywnością najmłodszego pokolenia przyszłych dyrektorów hoteli (Yana Korzh, Paulina Wasik i #HotelMafia – grupa najbardziej zaangażowanych uczniów) oraz intuicyjną technologią (team Meeting15). Przygotowaliśmy kanwę pod rozwiązanie technologiczne, które w niewyobrażalnie prosty sposób, raz na zawsze rozwiąże problemy w komunikacji – szczególnie w bardzo rozbudowanych strukturach i mocno rotujących zespołach (czyli w doskonałej większości hoteli). Wszędzie tam, gdzie pracy jest więcej niż możliwości efektywnego profesjonalnego przygotowania realizacji „service design” na odpowiednim poziomie. Wszędzie tam, gdzie człowiek wykonuje więcej czynności niż mieści się w zakresie jego obowiązków (o ile ktoś zdążył spisać ten zakres). Wszędzie tam, gdzie standardy operacyjne wymagają co najmniej tak szybkiej aktualizacji jak oferty publikowane z tagiem #hiring… czyli wszędzie.

Jesteśmy w fazie testów. Niektórzy mówią, że można dowiedzieć się czegoś więcej od Zespołu nowego butikowego hotelu w Krakowie, którym zarządza Hotelmania. Przynajmniej można próbować:)

Premierę naszego wspólnego projektu planujemy w dniu, który dziś możemy nazwać umownie inauguracją roku akademickiego – 14.10.2021. Wydarzenie oraz cała komunikacja dotycząca inauguracji, odbędzie się na platformie Meeting15, do której już dziś można zarejestrować się pod linkiem towarzyszącym wydarzeniom Hotelmania – https://meeting15.com/pl/join-event/hotelmania-meeting15-sa-hotelmania-jedziemy-do-japonii

Współpraca Meetng15 S.A. i Hotelmania łączy ze sobą elementy wsparcia biznesu branży HORECA i Travel z misją świadomego rozwoju przyszłych liderów tego rynku.

Platforma MEETING15 pozwala budować i realizować najbardziej zaawansowane wydarzenia zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym. Dzięki tej platformie organizatorzy i uczestnicy wydarzeń zyskali niespotykane dotąd możliwości. MEETING15 stało się najbardziej pożądaną platformą wydarzeń we Wszechświecie.

Hotelmania? Na nas jeszcze przyjedzie czas 🙂
https://hotelmania.pl/

Ludzie:
Meeting15
Paweł Jabłoński – https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-jab%C5%82o%C5%84ski-012a2b2/

Hotelmania & Family
Izabela Plucińska Dalnodar – https://www.linkedin.com/in/izabela-p-dalnodar-70269014/
Emanuele Dalnodar – https://www.linkedin.com/in/emanuele-dalnodar/

Joanna Stanisławska – https://www.linkedin.com/in/joanna-stanis%C5%82awska-14162210b/
Yana Korzh – https://www.linkedin.com/in/yana-korzh-b49273192/
Paulina Wasik – https://www.linkedin.com/in/paulina-wasik-063a821a6/
Joanna Kabza – https://www.linkedin.com/in/joannakabza/
Nataliia Vatlaieva – https://www.linkedin.com/in/natalia-vatlaieva-308b1616a/
Miłosz Stanisławski – https://www.linkedin.com/in/miloszstanislawski/

Wydarzenie: https://meeting15.com/pl/join-event/hotelmania-meeting15-sa-hotelmania-jedziemy-do-japonii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.