29 lipca hotelarze w Polsce będą ponownie obchodzić Dzień Hotelarza.

0
682
Fot.: Materiały prasowe Inspektor Hotelowy

29 lipca hotelarze w Polsce będą ponownie obchodzić Dzień Hotelarza. Tego dnia w Warszawie odbędzie się po raz piąty impreza Trust Me, I’m a Hotelier, promująca święto.

Zeszłoroczne wydarzenie w hotelu Moxy Warsaw Praga skupiło blisko 150 uczestników z całego kraju. Podsumowanie wydarzenia pod linkiem: https://enjoyyourstay.pl/trust-me-im-a-hotelier-dzien-hotelarza-29-lipca-2022/

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. – mówi Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl, znany jako Inspektor Hotelowy, który zainicjował święto w 2014 roku.

Wydarzenie: Trust Me, I’m a Hotelier 2023

Data: sobota 29 lipca 2023

Miejsce: Royal Tulip Warsaw Apartments

Godzina: start o 18:00

Strona wydarzenia: https://fb.me/e/3uFCUVNAL

Zapisy: ruszą niebawem – obserwujcie stronę wydarzenia na Facebooku i zakładkę „dyskusje”

Impreza Trust Me, I’m a Hotelier dedykowana jest hotelarzom różnych narodowości. Mile widziani będą nauczyciele zawodu oraz młode osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w branży.

Hotelarstwo oparte jest na relacjach międzyludzkich i powinno być odpowiedzialne społecznie. Podobnie jak w poprzednich latach, także tym razem będzie przeprowadzona zbiórka funduszy na wskazany cel charytatywny.

Partnerami i sponsorami tegorocznej imprezy są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Profitroom, TrustUs.com.pl, Royal Tulip Warsaw Apartments, Horeca Business Club, Nespresso, Otwieramhotel.pl, Pro-Gastro.pl, InHotel.com.pl, SynHo.co, Jackgray.eu, Smartphotolab.pl.

Firmy z branży horeca, które chciałyby wesprzeć finansowo organizację wydarzenie i pokazać się wśród hotelarzy, proszone są o kontakt z organizatorem pod adresem [email protected]

Czy to święto ma sens? Wierzę, że tak. Potrzebujemy okazji, które hotelarzy jednoczą wokół pewnej idei, integrują i utwierdzają w słuszności kontynuowania pewnej misji. Hotelarz to stan umysłu, a hotelarstwo to emocje, pasja, gościnność. Pielęgnujmy to, co wartościowego zostało z tego zawodu. Nie zapomnijcie świętować Dnia Hotelarza 29 Lipca ze swoimi zespołami. Niech to będzie udany dzień. Poinformujcie koniecznie gości w mediach społecznościowych, że hotelarze mają swoje święto. – dodaje Karol

Strona wydarzenia: https://fb.me/e/3uFCUVNAL

#dzieńhotelarza2023

Portal Horeca Business Club jest zarówno sponsorem jak partnerem medialnym wydarzenia.

Fot.: Materiały prasowe Inspektor Hotelowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.