Szwajcarski przewoźnik wkracza do gdańskiego aeroportu

0
788
W środę zarząd linii lotniczych Swiss oficjalnie ogłosił nawiązanie współpracy z gdańskim lotniskiem i równocześnie poinformował o najnowszym połączeniu z Polski. Już w najbliższym sezonie letnim będzie można podróżować z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy do największego miasta w Szwajcarii.

Działające od 16 lat szwajcarskie narodowe linie lotnicze uruchomią 31 marca przyszłego roku nowe połączenie z Gdańska na międzynarodowe lotnisko Zurych-Kloten, które jest największym portem przesiadkowym w Europie. Kursy będą realizowane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, a szacowany czas podróży oscyluje w granicach dwóch godzin. Wyloty ze stolicy województwa pomorskiego będą odbywać się o godzinie 14:35, natomiast z Zurychu o 12:05.

„Z pewnością pozyskanie w Gdańsku linii Swiss możemy zaliczyć do wspaniałych wiadomości. Ten tradycyjny przewoźnik, dzięki połączeniu do portu przesiadkowego w Zurychu, otwiera przed nami bardzo bogatą ofertę kierunków, zarówno w ramach własnej sieci, jak i sojuszu Star Alliance, którego jest członkiem” – mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.