Costa Coffee zainaugurowała nowy lokal w Małopolsce

0
1048
W miniony piątek sieć kawiarni Costa Coffee otworzyła kolejny lokal w samym sercu Krakowa. To efekt zapowiadanej ekspansji tej sieci w stolicy Małopolski.

Nowa kawiarnia pod szyldem Costa Coffee mieści się przy ul. Grodzkiej, odchodzącej od Głównego Rynku Krakowa. Wybór lokalizacji podyktowany był dużym ruchem w tym rejonie miasta, gdzie każdego dnia przewija się tysiące odwiedzających.

Goście nowego punktu słynnej brytyjskiej sieciówki mają do dyspozycji dwie połączone sale o łącznej powierzchni 58 m2. Jedna z nich, wyposażona dodatkowo w high bary, przystosowana została dla osób biorących ciepły napój na wynos. Charakterystycznym elementem krakowskiej kawiarni jest ledowy napis z hasłem „Smoczna Kawa”.

Sieć kawiarni Costa Coffee istnieje od 1971 roku i cieszy się ogromnym powodzeniem. Lokale tej marki otwierane są głównie w dużych miastach. W Polsce ich liczba wynosi obecnie 140. Dodatkowo firma z siedzibą w Dunstable zarządza ponad 250 kawomatami, które dostępne są m.in. na stacjach paliw Shell.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.