Bobby Burger na Nowym Świecie – nowa lokalizacja i nowe propozycje

0
991

Bobby Burger zmienił lokalizację na Nowym Świecie, przenosząc się na drugą stronę ulicy do ponad dwukrotnie większego lokalu. Po raz pierwszy w menu największej polskiej sieci burgerowni królują autorskie shoty, tworzone według oryginalnych receptur. Klimatyczne wnętrze i powiększona oferta zachęcają do odwiedzin zarówno w porze lunchu, jak i wieczorem na dłuższe wyjście ze znajomymi. Zwłaszcza, że w piątki i soboty punkt otwarty jest aż do 3 nad ranem.

Bobby Burger to warszawska marka burgerowni, która rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku od jednego food trucka odwiedzającego największe wydarzenia w stolicy. Dziś to największa polska sieć burgerowni z lokalami niemal w całej Polsce. W samej Warszawie działa ich 20, w tym nieprzerwanie od ponad 5 lat, ciesząca się dużym zainteresowaniem burgerownia na Nowym Świecie. To tutaj w kultowych burgerach mogli rozsmakować się m.in. turyści odwiedzający historyczne zakątki Warszawy, studenci zmierzający w stronę Uniwersytetu Warszawskiego czy mieszkańcy stolicy poszukujący sycącego posiłku np. przed imprezą. W połowie lutego br. Bobby Burger przeniósł się na drugą stronę ulicy do ponad dwukrotnie większego lokalu, który zaskakuje nowoczesnym wystrojem oraz znacznie rozszerzonym menu.

Mocne alkohole obok kultowych burgerów

Burgerownia przy ul. Nowy Świat 27 to blisko 100 mkw. przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu. W menu obok klasycznych burgerów ze 100 proc. wołowiną, propozycji drobiowych i wegetariańskich, wegańskiej wersji burgera oraz frytek z autorską przyprawą, znalazły się drinki i shoty, tworzone według oryginalnych receptur. Koktajle alkoholowe na bazie whisky, ginu czy wódki przypadną do gustu miłośnikom mocnych trunków. W ofercie znajdziemy także piwo butelkowe i z nalewaka.

– Atutem burgerowni na Nowym Świecie jest jej lokalizacja, czyli samo serce Warszawy –  okolica, która nigdy nie śpi, jest gwarna i tłoczna przez cały tydzień. Dlatego to idealne miejsce na otwarcie lokalu, który będzie celem wyjścia „na miasto” a nie tylko przystankiem na dłuższej trasie – mówi Krzysztof Kołaszewski, współzałożyciel sieci Bobby Burger. – Dotychczas autorskie, oryginalne połączenia smakowe były wyróżnikiem naszych burgerów. W nowej lokalizacji znacznie rozszerzamy menu alkoholowe, gdzie również stawiamy na niestandardowe smaki. Chcemy, aby ten lokal kojarzył się nie tylko z ciekawymi burgerami, ale także unikatowymi szotami, jak np. Bobby Lassi, który składa się z wódki kokosowej, likieru na bazie świeżego jogurtu naturalnego i musu mango. To pierwszy lokal Bobby Burger w nowym wymiarze, jednak już teraz mogę zapowiedzieć otwarcie kolejnych takich burgerowni. Najbliższe przy ul. Chmielnej w Warszawie – dodaje Krzysztof Kołaszewski.

Bobby Burger na Nowym Świecie 27 otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 11.00 do 23.00, w niedziele od 12.00 do 22.00 oraz w piątki i soboty czynny aż do 3.00 nad ranem.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.