Szumy Park Hotel buduje strefę SPA & Wellness

0
478
Fot.: Szumy Park Hotel

Hotel Szumy Park, pierwszy 4-gwiazdkowy obiekt na Roztoczu, zlokalizowany w malowniczych lasach Puszczy Solskiej, zapowiedział rozpoczęcie budowy nowej Strefy SPA & Wellness. Inwestycja ta ma na celu wzbogacenie oferty hotelowej o dodatkowe usługi związane z relaksem i dbałością o zdrowie.

W ramach rozbudowy, goście hotelu będą mieli do dyspozycji basen, jacuzzi, sauny oraz gabinety SPA. Projekt ma na celu stworzenie przestrzeni, która umożliwi gościom pełen relaks i odprężenie. Szumy Park Hotel aktywnie informuje o postępach prac i planuje regularnie udostępniać aktualności dotyczące budowy nowej strefy.

Obiekt, otwarty w 2021 roku, oferuje 26 pokoi dwuosobowych i 6 pokoi typu Studio, restaurację, bar oraz salę konferencyjną o powierzchni 120 m2. W pierwszym etapie inwestycji, goście mogą korzystać z sauny i jacuzzi jako części leśnego SPA.

Nowa inwestycja w Szumy Park Hotel stanowi znaczące urozmaicenie oferty obiektu, umożliwiając gościom jeszcze większy komfort i możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań SPA & Wellness.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.