Grupa Nosalowy Dwór poszerza ofertę w Zakopanem

0
1212
IV kwartał 2019 roku – właśnie wtedy w samym sercu stolicy polskich Tatr ma zostać oddany do użytku Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA. Nowy projekt grupy Nosalowy Dwór powstaje w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z początku ubiegłego wieku.

Nosalowy Park Luxury Hotel & Spa powstanie w centrum Zakopanego. Infrastruktura, szeroka gama usług oraz obsługa na najwyższym poziomie – to wszystko ma sprawić, że nowy zakopiański obiekt będzie przeznaczony dla najbardziej wymagającego klienta, wszak umożliwi mu pobyt w luksusowych warunkach oraz ciszy, dodatkowo z widokiem na góry. Tym samym Grupa ustabilizuje swoją pozycję w gronie potentatów rynku usług hotelowych, posiadając ofertę zarówno dla rodzin, gości konferencyjnych, biznesowych, jak i tych najbardziej zamożnych.

Nosalowy Park będzie posiadał w swojej ofercie 140 luksusowych pokoi w pięciogwiazdkowym standardzie, dwie restauracje, liczne bary i kawiarnie. Dodatkowo przygotowana zostanie przestrzeń biznesowa i konferencyjna. Na terenie obiektu będzie można skorzystać także ze strefy SPA & Wellness.

Wzorem poprzednich inwestycji Grupy Nosalowy Dwór, obiekt jest już w całości skomercjalizowany, w systemie „condo” – trwająca niespełna pięć miesięcy (i już zakończona) sprzedaż apartamentów kierowana była przede wszystkim do inwestorów Grupy Nosalowy Dwór.

Za projekt całego kompleksu, który będzie łączył w sobie style secesyjny oraz art deco, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, odpowiada pracownia Kahl-Gaczorek Architekci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.