Natalia Kopytko zarządza otwarciem SZUMY PARK Hotel na Roztoczu

0
618

Natalia Kopytko związała się z firmą właścicieli SZUMY PARK Hotel „na chwilę” w 2015 roku. Świeżo upieczona Pani Belfer dołączyła do zespołu pierwszego obiektu należącego do rodziny Wyszyńskich w Tomaszowie Lubelskim – Hotelu Antoni. Skorzystała wówczas z oferty pracy w recepcji, którą zaprezentowała jej urzędniczka lokalnego biura pośrednictwa pracy.

Przez co najmniej 6 miesięcy Natalia zdobywała przede wszystkim zaufanie bardzo zgranego zespołu. Zdobycie zaufania właścicieli hotelu oraz zdobycia doświadczenia w relacjach z gośćmi, w sprzedaży, w tworzeniu polityki cenowej hotelu, jak również ponadprzeciętnej gotowości do rozwoju, wymagało kilku lat.

– Zależało nam na tym, aby realizacja projektu otwarcia naszego drugiego hotelu była przeprowadzona profesjonalnie i zgodnie z wymaganiami rynku oraz potrzebami gości, które bardzo dynamicznie się zmieniają. Jesteśmy rodzeństwem z rodziny przedsiębiorców. Od najmłodszych lat pracujemy z wizją rozwoju rodzinnego biznesu, jednak każde z nas odnajduje się najlepiej w innej roli – nasza siostra z łatwością dostrzega nowe możliwości inwestycyjne, najmłodszy brat idealnie spisuje się w działalności operacyjnej, a mnie największą przyjemność sprawia rola developera. Potrzebowaliśmy kogoś, kto doskonale nas rozumie. Kogoś, kto tak jak my, całą duszą i ciałem czuje to miejsce. Osoby, która ma mnóstwo energii i razem z nami zbuduje spójną koncepcję obiektu otoczonego zielonymi płucami puszczy, łączącego ideę wspierania lokalnej przedsiębiorczości i hotelarstwa XXI wieku. Hotelu, w którym zakochają się goście odwiedzający Roztocze. Spośród całego Zespołu, powierzenie tej roli Natalii było dla nas najbardziej naturalnym wyborem – mówi Marcin Wyszyński.

Rolą Natalii przed otwarciem jest stworzenie tożsamości obiektu i jego zespołu oraz wprowadzenie marki pierwszego nowoczesnego hotelu w sercu Roztocza, czyli na granicy województw lubelskiego i podkarpackiego. Proces, którym kieruje Natalia, wymaga precyzyjnego określenia grupy docelowej gości hotelu. Zespół hotelu przede wszystkim widzi w niej osoby bardzo świadomie wybierające miejsca swojego wypoczynku, kreatywnych organizatorów spotkań oraz gości szukających miejsc na niekonwencjonalne wydarzenia okolicznościowe. Natalia pracuje nad stworzeniem koncepcji produktu i komunikacji. Ponadto odpowiada za wdrożenie skutecznych procedur i budowę zespołu sprzedaży oraz operacyjnego.

SZUMY PARK Hotel – Pierwszy 4-gwiazdkowy hotel na Roztoczu, w lasach Puszczy Solskiej, zostanie otwarty pod koniec czerwca. W I. etapie nowy obiekt zaoferuje 26 pokoi dwuosobowych i 6 typu Studio, restaurację, bar, salę konferencyjną o powierzchni 120 m2 oraz leśne SPA (w pierwszym etapie inwestycji – sauna i jacuzzi).

Efekty pracy Natalii można podglądać na https://www.szumypark.pl/ oraz https://www.facebook.com/szumyparkhotel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.