Sześć nowych lokalizacji restauracji Meet & Fit

1
1343
Sieć Meet & Fit nie zwalnia tempa i planuje otwarcie sześciu restauracji w nowych lokalizacjach w Polsce.

Na pierwszą połowę kwietnia firma zaplanowała otwarcie lokali w Szczecinie i Pruszkowie gdzie prace remontowe już dobiegają końca. Kolejne restauracje Meet & Fit to Gdynia, Żyrardów i Warszawa. Lokale będą się mieściły w bardzo dobrych lokalizacjach w tych miastach. Szósta restauracja otwarta zostanie w Centrum Handlowym Forum Gliwice. Firma jest obecnie największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej.

W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach firma prowadzi poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Partnerem Meet & Fit może zostać osoba posiadająca lokal w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meet & Fit” muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.