B&B Lublin Centrum oficjalnie otwarty

0
877
Fot.: B&B Hotels Poska

Reprezentanci B&B Hotels Polska, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi sieci, przyjaciele oraz dziennikarze – łącznie ponad 100 osób świętowało 20 października br. oficjalną inaugurację hotelu B&B Lublin Centrum przy ul. Dolnej 3 Maja 7.

Liczący 130 pokoi hotel B&B Lublin Centrum przyjął pierwszych gości w maju br., jednak to właśnie teraz miało miejsce jego wielkie otwarcie. 20 października 2022 r. z pewnością będzie datą, która wielkimi zgłoskami zapisze się w historii sieci i wspaniałymi wspomnieniami w pamięci uczestników wydarzenia, obfitującego w występy artystyczne i niesamowitą atmosferę.

Wieczór oficjalnie zainaugurowała swoim wystąpieniem Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

– B&B Hotels Polska ma niezwykłą przyjemność zaistnieć w stolicy województwa lubelskiego, mieście o bogatym dziedzictwie historycznym, religijnym i uniwersyteckim, gdzie skrzyżowały się wpływy wielu kultur, tworząc to niepowtarzalne miejsce. Dzisiejszy Lublin to miasto piękne i dynamiczne, miasto spotkań i ważnych wydarzeń kulturalnych. W Lublinie, który ma tyle do zaoferowania, stworzyliśmy hotel B&B, gdzie każdy znajdzie wysokiej jakości usługi hotelowe w przyjaznej cenie.

– Wybudowanie tego hotelu, jak i pozostałych, jest świadectwem naszej wytrwałości i metodycznej, codziennej pracy. Wytrwałości w rozwoju, w wyborze doskonałych lokalizacji, w utrzymywaniu jakości usług i wyborze profesjonalnych pracowników, dbających o naszych Klientów. Wierność naszym wartościom, rozwój i dynamizm to podstawy naszej pracy. Dlatego nigdy nie przestaliśmy rozwijać naszej koncepcji, aby ją dostosować do oczekiwań naszych Klientów – podkreśliła w swoim przemówieniu Beatrice Bouchet.

W wystąpieniu Prezes Zarządu sieci B&B Hotels w Polsce nie zabrakło także podziękowań skierowanych w stronę przedstawicieli miasta, a także osób i firm zaangażowanych w przygotowanie i powstanie hotelu B&B Lublin Centrum oraz pracowników sieci.

Głos zabrał także Marcin Kęćko, Dyrektor Biura Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta, by w imieniu prezydenta – Krzysztofa Żuka – oficjalnie powitać sieć B&B Hotels w Lublinie. Zapewnił, że miasto zadba o rozrywkę dla hotelowych gości, starając się m.in. w dalszym ciągu rozwijać ofertę festiwali czy wydarzeń sportowych odbywających się w mieście.

Tego wieczoru na scenie nie zabrakło także artystów, którzy mieli za zadanie przenieść gości w lata 20-te ubiegłego wieku. Uczestnicy wydarzania mogli zatem podziwiać pokazy charlestona, stepowanie i posłuchać przedwojennych piosenek w wykonaniu Łukasza Jemioły. W pokojach przeznaczonych do zwiedzania scenki przed gości odgrywali aktorzy-mimowie.

Bez względu na cel przyświecający wizycie w mieście, hotel B&B Lublin Centrum przy ul. Dolnej 3 Maja 7, to ciekawe miejsce dla wszystkich, którzy cenią połączenie komfortu z korzystną ceną i doskonałą lokalizacją. Położenie obiektu tuż przy Starym Mieście sprawia, że największe atrakcje turystyczne są na wyciągnięcie ręki. Łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście sprawia, że to znakomity wybór także w podróży służbowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.