Świeżo wyciskany sok – tego oczekują konsumenci

0
399
Soki NFC to soki wyprodukowane poprzez tłoczenie lub wyciskanie surowych warzyw lub owoców. W dzisiejszych czasach kiedy tak naprawdę każdy produkt zawiera wiele produktów chemicznych, ludzie z chęcią sięgają po 100% naturalne produkty.

Soki NFC stają się coraz bardziej popularne, jednak nadal zaliczają się do grupy produktów premium skierowanych do najbardziej wymagających konsumentów, którzy zwracają uwagę na wartości odżywcze soku. Niestety te z koncentratów są sztucznie wzbogacane, podczas produkcji tracą swoje składniki odżywcze oraz witaminy. Producenci widzą w jakim kierunku zmierza rynek, z tego powodu bez problemu konsumenci znajdą świeżo wyciskane soki.

Ostatnio pojawił się gotowy, naturalny, wyciskany na świeżo sok cytrynowy. Jest to rzadko spotykane jednak aromatyczny sok z cytryn to produkt jakiego oczekują współcześni konsumenci. Warto zwrócić uwagę na fakt, że sok NFC jest nie tylko bogaty w witaminę C, ale oprócz tego chroni serce, zwalcza stany zapalne, a także chroni przed nowotworami.

Reklama

Warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest wygodne opakowanie, w którym mieszczą się nawet trzy litry soku cytrynowego. Konsumenci za pełno wartościowy sok są w stanie zapłacić wyższą cenę, ale mając pewność, że jest on bogaty we wszystkie witaminy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.