Roszada w zarządzie czołowego organizatora eventów

0
784
Dyrektor Zarządzający w Concept Music Art, Krzysztof Paradowski, przejął 10% udziałów w spółce. Były Dyrektor Sprzedaży i Marketingu związany jest z branżą eventową od 13 lat.

Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat zarząd spółki Concept Music Art zrealizował ponad 2000 projektów, z których wygenerował przychód na poziomie 40 mln zł netto.

„Strategia spółki na najbliższe lata to dalszy rozwój zasobów sprzętowych głównie z zakresie multimediów oraz systemów konferencyjnych a także rozwój zespołu i kompetencji związanej z produkcją techniczną, logistyczną, set designem oraz kreacją contentu. Szczególną wagę przykładamy do klientów kongresowych i konferencyjnych, szczególnie tych międzynarodowych, a na ich pozyskiwanie i obsługę pozwala nam 20-letnie doświadczenie oraz ponad 500 dużych projektów tego typu w naszym portfolio” – powiedział Krzysztof Paradowski dla serwisu e-hotelarz.pl

Paradowski po raz pierwszy wniósł do spółki własny wkład finansowy. Kupione przez niego 152 udziały kosztowały 301 995,93 zł, a więc kwotę nominalną. Pozostałymi udziałowcami są Piotr Ślusarek, Marcin Szopa, Ireneusz Zaczkowski i Dariusz Nesterowicz (po 22,5% udziałów każdy).

Reklama

Concept Music Art jest obecnie jedną z największych firm branżowych na obszarze południowej Polski. Małopolskie przedsiębiorstwo już od dwóch dekad zajmuje się organizacją różnego rodzaju eventów. W swoim portfolio może pochwalić się m.in. obsługą PGL Major 2017 Kraków (Mistrzostwa Świata CS), Koncertu rocznicowego Światowych Dni Młodzieży w Tauron Arenie Kraków czy Małopolskiego Festiwalu Smaku.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!