Roszada w zarządzie czołowego organizatora eventów

0
1462
Dyrektor Zarządzający w Concept Music Art, Krzysztof Paradowski, przejął 10% udziałów w spółce. Były Dyrektor Sprzedaży i Marketingu związany jest z branżą eventową od 13 lat.

Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat zarząd spółki Concept Music Art zrealizował ponad 2000 projektów, z których wygenerował przychód na poziomie 40 mln zł netto.

„Strategia spółki na najbliższe lata to dalszy rozwój zasobów sprzętowych głównie z zakresie multimediów oraz systemów konferencyjnych a także rozwój zespołu i kompetencji związanej z produkcją techniczną, logistyczną, set designem oraz kreacją contentu. Szczególną wagę przykładamy do klientów kongresowych i konferencyjnych, szczególnie tych międzynarodowych, a na ich pozyskiwanie i obsługę pozwala nam 20-letnie doświadczenie oraz ponad 500 dużych projektów tego typu w naszym portfolio” – powiedział Krzysztof Paradowski dla serwisu e-hotelarz.pl

Paradowski po raz pierwszy wniósł do spółki własny wkład finansowy. Kupione przez niego 152 udziały kosztowały 301 995,93 zł, a więc kwotę nominalną. Pozostałymi udziałowcami są Piotr Ślusarek, Marcin Szopa, Ireneusz Zaczkowski i Dariusz Nesterowicz (po 22,5% udziałów każdy).

Concept Music Art jest obecnie jedną z największych firm branżowych na obszarze południowej Polski. Małopolskie przedsiębiorstwo już od dwóch dekad zajmuje się organizacją różnego rodzaju eventów. W swoim portfolio może pochwalić się m.in. obsługą PGL Major 2017 Kraków (Mistrzostwa Świata CS), Koncertu rocznicowego Światowych Dni Młodzieży w Tauron Arenie Kraków czy Małopolskiego Festiwalu Smaku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.