Studio kulinarne Giancarlo Russo i showroom Alvy już po inauguracji

1
1261
W sobotę 22 listopada nastąpiło długo wyczekiwane, oficjalne otwarcie studia kulinarnego Giancarlo Russo oraz showroom’u firmy Alva. Nowoczesna pracownia na warszawskim Ursynowie to efekt współpracy cenionego szefa kuchni oraz importera porcelany i wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego.

W zainaugurowanym pod koniec ubiegłego miesiąca lokalu zostały wydzielone dwa segmenty – w jednej części zainstalowano wyspę do gotowania, przy której w jednym momencie może przyrządzać potrawy nawet 12 osób, zaś w drugiej usytuowano showroom, który prezentuje ekspozycje firmy Alva. Paweł Pakusa i Kuba Kasprzak z pracowni Pikstudio zaprojektowali wnętrze w stylu loftowym. Konstrukcja rzeczywiście robi wrażenie – betonowe ściany, a na podłodze odcienie szarości oraz drewniane akcenty, które świetnie prezentują się z czarnymi stalowymi elementami oświetlenia. Wyraźnie rzucające się w oczy czarne rury oraz kable stanowią przemyślaną dekorację dodającą charakteru całemu lokalowi.

Źródło: Alva

Obecnie jest to jedno z najlepiej wyposażonych studiów kulinarnych w naszym kraju. Na stanie znajdują się m.in. patelnie i miedziane garnki z logo studia kulinarnego Giancarlo Russo od firmy Pentole Agnelli, sztućce i garnki Pintinox, porcelana Serax i Steelite oraz szkło Arcoroc. Włoski kuchmistrz do udziału w projekcie zaprosił też markę Franke, która wyposażyła kuchnię w sprzęt AGD oraz okapy kuchenne.

Źródło: Alva

Stołeczne studio rozpoczęło już działalność związaną z organizowaniem pokazów i warsztatów kulinarnych dla grup zorganizowanych, a także realizacją nagrań telewizyjnych. Ponadto będzie można tam zaaranżować spotkania biznesowe lub prywatne z dodatkową atrakcją w postaci nauki gotowania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.