Właściciel Pałacyku Polanka inwestuje w kolejne obiekty hotelowe

0
2128
W Krośnie otwarto nową salę bankietową oraz hotel z pokojami dla 60 gości. Inwestorem jest Rafał Prync, właściciel Pałacyku Polanka.

Prync poszerzył ofertę swojego biznesu, jakim jest wykupiony i odremontowany przez niego Pałacyk Polanka w Krośnie. Ze względu na ogromne zainteresowanie Pałacykiem postanowił wybudować obok kolejny hotel. Na parterze trzypiętrowego budynku ulokowano dużą salę bankietową mogącą pomieścić ok. 300 osób przy prostokątnych stołach i ok. 260 osób przy okrągłych. Na kondygnacjach 1 i 2 wciąż trwają prace remontowo-budowlane. Część hotelowa oddawana będzie do dyspozycji gości etapami w ciągu 2-3 miesięcy.

Nowy hotel utrzymany jest w 4-gwiazdkowym standardzie, tak samo jak Pałacyk Polanka. Właściciel chce, aby gościom serwowane było najlepsze jakościowo jedzenie, a wystrój był komfortowy i miły dla oczu. Ponadto pod koniec maja 2019 roku kompleks ma zostać powiększony o kompleks sportowy. Planowany jest dwutorowy basen, siłownia, salka do squasha, sala fitness oraz kryty kort tenisowy.

Celem właściciela jest sprowadzenie jak największej liczby turystów do Krosna. Rafał Prync zdaje sobie sprawę, jak bardzo potrzebne są dodatkowe miejsca noclegowo-wypoczynkowe. Obecnie w mieście jest bardzo duży problem z ulokowaniem w jednym lokalu całego autokaru ludzi, ale jak zapowiada, wkrótce ma się to zmienić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.