Stava laureatem konkursu The Best Innovation!

0
860
Organizowany w ramach branżowych konferencji biznesowych Hotel i Gastro Meeting konkurs „The Best Innovation” to nie tylko sposobność do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, wśród których znajdują się stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz prezentacja produktu lub usługi na scenie głównej. W listopadowej edycji to prestiżowe wyróżnienie otrzymała firma Stava, świadcząca profesjonalne usługi dowozu posiłków z restauracji do klientów.

Stava to największa sieć gastro-kurierska w Polsce, która rozwiązuje restauratorom problem logistyki dowozów jedzenia do klientów. Restauratorzy korzystający z usług Stavy nie muszą już zatrudniać własnych kierowców ani zarządzać swoimi pojazdami, a jednocześnie obniżają koszty realizacji dowozów nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie.

Firma Stava wystartowała w 2014 roku i przez pierwsze trzy lata funkcjonowała w dwóch miastach. Od połowy ubiegłego roku firma rozwija sieć w modelu franczyzowym. Z jej usług korzystają restauratorzy już w 13 miastach, a kolejne kilkanaście otwarć jest zaplanowanych w harmonogramie. Stava planuje być obecna do końca 2019 roku w 40 miastach w Polsce oraz w przynajmniej jednym w Niemczech.

Usługa Stavy opiera się o autorski system informatyczny, który wspiera logistykę dowozów przez automatyczne układanie tras kierowcom, a także wspomaga administrację oddziałem. Tegoroczny triumfator konkursu „The Best Innovation” rozwija system informatyczny własnym zespołem programistów. Dzięki temu oddziały Stavy świadczą wysokiej jakości usługę przy minimalnych kosztach, co jest kluczem do oferowania atrakcyjnych cen.

Promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie dlatego organizator konferencji biznesowych Hotel Meeting i Gastro Meeting wychodzi z inicjatywą dla tych firm, które dostarczają innowacyjne rozwiązania dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego, wszak to właśnie na nich opiera się rozwój obu branż. Konkurs „The Best Innovation” ma w swoim założeniu pomóc wypromować nowy produkt lub usługę.

Jeśli więc jesteś producentem lub dystrybutorem działającym w sektorze hotelarskim bądź gastronomicznym – zgłoś się do przyszłorocznej edycji konkursu i przekonaj organizatora, dlaczego Twój produkt / usługa jest innowacyjna i wyjątkowa. Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła „The Best Innovation” wybierze najciekawsze pomysły i nagrodzi je pakietem sponsorskim, w skład którego wchodzi między innymi: bezpłatne stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz możliwość prezentacji produktu na sali konferencyjnej podczas konferencji.

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.