Hotel w klimacie Gwiezdnych Wojen

0
1112

Był hotel dla fanów serialu Przyjaciele czy kurczaka KFC. Teraz otwiera się hotel dla fanów Gwiezdnych Wojen, a stoi za tym park rozrywki Disneya.

Hotel ma przyjąć pierwszych gości wiosną 2022 roku i będzie zlokalizowany w Bay Lake na Florydzie. Oczywiście całe wyposażenie i design nawiązuje do filmowego hitu Gwiezdne Wojny. Na gości czeka także szereg atrakcji filmowych.

Budowa hotelu rozpoczęła się w 2017 roku. Wtedy to szefostwo Disneya zdecydowało, że poza ofertą parku rozrywki będą oferowali także nietypowy nocleg. Każdy z gości odwiedzających Walt Disney World Resort będzie mógł spędzić dwie noce w specjalnym hotelu. Oczywiście za ten pobyt będzie musiał zapłacić specjalną cenę.

Obiekt będzie oferował tajemnicze atrakcje dla fanów filmu. Właściciele hotelu informują jedynie, że goście będą „zapraszani na kosmiczną przejażdżkę, która zapewni stałą, wciągającą i interaktywną rozrywkę”.

Kosmiczny pobyt, kosmiczne atrakcje i kosmiczne ceny. Za dwudniowy pobyt dwóch osób w kabinie hotelowej trzeba zapłacić prawie 5 tys. dolarów. Trzy osoby dorosłe i dziecko zapłacą 6 tys. dolarów. Stawki oczywiście będą zależne od terminu, liczby gości czy rodzaju pokoju (kabiny).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.