Siódma edycja Nocy Restauracji już w najbliższy weekend!

0
1170
Tegoroczna Noc Restauracji potrwa aż trzy doby, a do współpracy zaproszono wyłącznie renomowane restauracje i szefów kuchni. Jest to wyjątkowa okazja, aby spróbować oryginalnych dań, które nie są serwowane na co dzień.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Miasto Gdańsk, odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2018 roku. Celem jest promocja najwyższej jakości oferty gastronomicznej oraz pokazanie bogactwa polskiej kuchni. Tegoroczna edycja pod hasłem „Smaki Gdańska – Smaki Gdańszczan” będzie powiązana ze 100-letnią rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Szefowie kuchni będą się tym razem inspirować sławnymi mieszkańcami stolicy województwa pomorskiego.

Podczas Nocy Restauracji zostaną zaserwowane wyjątkowe dania, nad którymi szefowie pracowali przez długi czas. Dodatkowo w wielu lokalach będą organizowane różne atrakcje dla gości, m.in. muzyka na żywo. Aby wziąć udział, należy obowiązkowo zarezerwować stolik. Ceny za menu degustacyjne wahać się będą od 69 do 120 zł. Ponadto goście będą mogli osobiście porozmawiać z szefami kuchni.

Na chwilę obecną udział w wydarzeniu zadeklarowało 36 restauracji z całego kraju. Wszystkie informacje o zgłoszonych restauracjach dostępne są na stronie www.nocrestauracji.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.