Restauracja Zdrowa Krowa w nowym koncepcie w Katowicach

0
1109
Fot.: Materiały prasowe Zdrowa Krowa

Libero Katowice rozszerza swoją ofertę kulinarną. Do grona nowych najemców strefy food court dołączyła restauracja Zdrowa Krowa. Lokal uruchomiony został w nowym koncepcie marki „street slow food”, który skierowany jest do klientów galerii handlowych. To pierwsza tego typu restauracja tej sieci w Polsce.

W czerwcu, wraz z początkiem sezonu wakacyjnego, w Libero Katowice otwarta została nowa restauracja kultowej dla mieszkańców Śląska i prężnie rozwijającej się w całej Polsce marki Zdrowa Krowa. Lokal w Libero debiutuje w nowym koncepcie „street slow food” dedykowanym galeriom handlowym, o który sieć rozbudowała niedawno swoje portfolio. Restauracja jest częścią komfortowego food courtu, położonego w samym sercu Libero na poziomie +2, który połączony jest ze strefą rozrywki, relaksu i kinem. Zdrowa Krowa w nowej formule wzbogaca zróżnicowaną ofertę kulinarną galerii i proponuje klientom jeszcze większy wybór oryginalnych dań.

Podejmujemy starania, aby strefa restauracyjna w Libero w pełni odpowiadała na potrzeby naszych klientów – oferowała ciekawe doznania kulinarne oraz różnorodne koncepty restauracyjne. Nowy lokal znanej marki Zdrowa Krowa znacząco umacnia naszą ofertę gastronomiczną – mówi Tomasz Domoń, Dyrektor Regionalny ds. wynajmu Echo Investment i dodaje: Wyróżnieniem dla Libero jest otwarcie pierwszego w Polsce lokalu Zdrowa Krowa w nowej formule skierowanej tylko dla klientów galerii handlowych. Oznacza to również, że nowy najemca docenił wartość naszego obiektu, jak i warunki współpracy. Do każdej umowy podchodzimy indywidualnie, a z naszymi partnerami staramy się budować długotrwałe relacje oparte na pełnym zrozumieniu celów biznesowych i marketingowych.

Lokal o powierzchni blisko 70 m2 zajmuje w pełni wyposażona kuchnia i stanowiska pomocnicze. Zewnętrzna część restauracji zaprojektowana została w spójnej koncepcji aranżacyjnej marki. Szczególną uwagę klientów przykuwa oryginalny i efektowny neon z logotypem brandu Zdrowa Krowa.

Street slow food w Libero
Restauracja Zdrowa Krowa to miejsce o wyjątkowym smaku, które serwuje dania z najwyższej jakości wołowiny pochodzącej od lokalnych dostawców, bułki z rzemieślniczej piekarni i autorskie sosy, począwszy od majonezu własnej produkcji do np. pesto. Zaskakujące menu w restauracji w Libero zostało stworzone w ten sposób, aby zadbać o komfort i wygodę klientów galerii podczas zakupów. W ofercie poza klasycznymi burgerami, znajdują się także te w wersji wege oraz tortille, sałatki i przekąski. Lokal przygotował także bogatą ofertę dla osób na diecie wegetariańskiej oraz keto.

Bardzo cieszy nas fakt, że Zdrowa Krowa jest już w Libero Katowice i może powitać swoich klientów w kolejnym miejscu. Przygotowanie nowego konceptu skierowanego do galerii handlowych stanowiło duże wyzwanie – kluczowym było więc znalezienie odpowiedniej i dopasowanej do naszych oczekiwań lokalizacji na pierwszy tego typu lokal. Podjęliśmy decyzję o wyborze Libero ze względu na profil działalności galerii i jej pozycję na rynku. Bardzo istotnym elementem była także komfortowa aranżacja strefy food court w Libero, która wyróżnia się na tle innych obiektów – wskazuje Michał Kuczyński, Chief Marketing Officer Zdrowa Krowa.

Marka Zdrowa Krowa to dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji własnościowych i franczyzowych. Obecnie dysponuje 14 lokalami w całym kraju, działającymi w trzech konceptach: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”, który właśnie został uruchomiony w Libero Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.