Kolejny krakowski obiekt sieci Puro już przyjmuje gości

0
1326
Na krakowskim Kazimierzu otwarty został właśnie nowy hotel norweskiej sieci Puro. Dla odwiedzających przygotowano 228 nowoczesnych pokoi.

Nowy obiekt mieści się w dawnej żydowskiej dzielnicy przy ul. Halickiej. W okolicy znajduje się wiele restauracji, kawiarni i galerii. Obiekt posiada sześć kondygnacji oraz podziemny parking dla gości. Ulokowany został na działce o powierzchni 3366 m2 (powierzchnia całkowita budynku to 10 600 m2). Jest to drugi hotel sieci Puro, który posiada ponad 200 pokoi.

Źródło: www.purohotel.pl

Za design obiektu odpowiada pracownia ASW Architekci z Poznania, zaś wnętrze hotelu zrealizowało londyńskie studio Conran & Partners. Wystrój Puro na krakowskim Kazimierzu różni się od poprzednich projektów.

Hotel nastawiony jest głównie na przyjmowanie turystów i gości biznesowych. Specjalnie dla nich oddano do dyspozycji restaurację, bar, kawiarnię, klub fitness, spa, sale konferencyjne oraz patio i ogród.

Sieć Puro planuje w ciągu najbliższych miesięcy otworzyć nowe hotele w Łodzi i Warszawie. Projektowany jest już drugi budynek w stolicy oraz w Katowicach. Prace rozpoczną się w przyszłym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.