Ambitne plany rozwoju sieci kawiarni Grupy Lagardere

0
1075
Grupa Lagardere mocno stawia na ekspansję autorskiego konceptu gastronomicznego – sieci kawiarni So!Coffee. W planach są już otwarcia kolejnych lokali w Szczecinie, Trójmieście, Rzeszowie i Zielonej Górze, a także rozwój sieci franczyzowej.

Grupa Lagardere posiada w Polsce aż 58 kawiarni pod szyldem So!Coffee. Pod swoimi skrzydłami spółka ma jeszcze takie marki, jak Relay, Discover, Inmedio, Virgin oraz sklepy Duty Free na lotniskach.

„Pijemy więcej kawy, niemal 100 litrów rocznie, ale novum polega na tym, że teraz taką samą wagę jak do jakości kawy przykładamy do atmosfery lokalu, który wybieramy” – tłumaczy Anna Szcześniak, kierownik marki So!Coffee.

Menu sieci So!Coffee bazuje przede wszystkim na kawie podawanej w wielu, często zaskakujących, wariantach smakowych. W lokalach tej marki znaleźć można także gatunkowe herbaty oraz świeżo wyciskane soki z dodatkami (np. chia, owoce goi czy imbir). Prawdziwymi rarytasami w ofercie kawiarni So!Coffee są jednak słone i słodkie przekąski, z lodami Furore! na czele.

Rynek kawy w kraju nad Wisłą jest szacowany już na około 5 mld zł. To efekt tego, że Polacy coraz częściej odwiedzają kawiarnię – średnio od 10 do 25 razy w roku z tendencją wzrostową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.