Sfinks przejmuje lokal Fabryki Pizzy pod Warszawą

0
259
Grupa Sfinks Polska poszerzyła swoje portfolio o kolejną restaurację. Fabryka Pizzy będzie już szóstą restauracją działającą w ramach Sfinksa.

Przejęty lokal prowadzony jest w stylu operatorskim i mieści się w Piasecznie przy ul. Energetycznej 9. Włączenie lokalu do grupy Sfinks Polska jest skutkiem przejęcia lokalu od franczyzobiorców. Restauracja dysponuje 165 mkw. powierzchni, w której skład wchodzą dwie sale mieszczące się na parterze i antresoli. Na wyższym poziomie pomieszczenie pozwala na organizowanie większych spotkań grupowych.

Dla klientów dostępnych jest 50 miejsc wewnątrz, a w sezonie letnim ten zakres poszerzany jest o ogródek, w którym zmieści się kolejne 30 osób. Lokal jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla których urządzono specjalne kąciki zabaw, a dla najmłodszych przygotowano krzesełka do karmienia.

Fabryka Pizzy działa w Piasecznie od dobrych kilku lat, a nowy właściciel chce aby dalej się rozwijała. Lokal przejdzie remont dostosowujący go do standardów sieci Sphinx i dalej serwować będzie włoskie dania, m.in. charakterystyczne bombery, czyli buły pizzowe z różnymi dodatkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.