Znany touroperator rozpoczyna budowę kompleksu hotelowego

0
902
Rainbow Tours poinformował, że latem 2019 roku odda do użytku kompleks hotelowy o pięciogwiazdkowym standardzie. To nie pierwsza inwestycja łódzkiego touroperatora w sektorze hotelarskim.

Początek budowy 200-pokojowego kompleksu ma ruszyć w trzecim kwartale bieżącego roku. Obiekt zostanie również wyposażony w niezbędną infrastrukturę gastronomiczno-basenową.

Rainbow Tours dysponuje sześcioma biurami podróży zlokalizowanymi głównie w polskich centrach handlowych. To jednak nie jedyny element działalności touroperatora, który od niedawna zaczął także prężnie inwestować w rynek hotelowy. Bank Gospodarstwa Krajowego w drugim kwartale 2018 roku zawarł z Grupą Kapitałową Rainbow Tours SA umowę kredytu inwestycyjnego o wartości 15,5 mln €, co jest potwierdzeniem wcześniej obranej strategii. Zarząd spodziewa się, że inwestycja w ten segment znacznie polepszy wyniki finansowe spółki już w końcówce bieżącego roku.

W maju Grupa ogłosiła z kolei wynajęcie czterogwiazdkowego hotelu Zante Blue Beach. Zlokalizowany na wyspie Zakyntos obiekt posiada 129 pokoi, dostęp do plaży i pełną infrastrukturę gastronomiczno-wypoczynkową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.