Otwarcie kolejnej hali restauracyjnej w Warszawie już wiosną

0
477
Nowym, centralnym punktem kulinarnym w stolicy ma zostać Elektrownia Powiśle. Swoje lokale otworzą tam takie znane sieci jak: Tel Aviv, Pełną Parą, i Soul Food. Otwarcie odrestaurowanej części Elektrowni planowane jest wiosną 2019 roku.

Elektrownia Powiśle szykuje się do stworzenia kolejnej strefy gastronomicznej w Warszawie oferującej różnorodny wybór kuchni z całego świata. Znajdą się w niej znane sieci restauracji i barów np. oferujący kuchnię bliskowschodnią Tel Aviv Urban Food. Nie zabraknie też pozycji dla wegan i wegetarnian, którzy będą mogli zapoznać się z różnymi wariantami hummusu czy falafela.

Miłośnicy mięsa również nie pozostaną bez niczego. Soul Food, który słynie ze świetnej jakości mięsa i wyjątkowych dodatków także otworzy swój lokal w Elektrowni. Poza burgerami w menu można znaleźć pieczone mięsa i atrakcyjne dodatki. Osoby lubujące się w chińskich pierożkach z pewnością ucieszy obecność aż dwóch lokali Pełną Parą, którego to właśnie dim sum są specjalnością.

Elektrownia Powiśle będzie pierwszym obiektem w Polsce łączącym wypoczynek i rozrywkę z ofertą zakupową, typową dla nowoczesnych przestrzeni handlowych występujących w najbardziej aspirujących rynkach na świecie. Projekt jest realizowany przez Tristan Capital Partners oraz firmę White Star Real Estate.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj