Europejski Kongres Spa „S.M.A.R.T. SPA Manager” już w najbliższą sobotę!

0
222
21 kwietnia w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Spa – prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej Spa. Już po raz drugi wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE. Dzięki temu profesjonaliści całej branży Wellness & Beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę i inspiracje.

Europejski Kongres Spa to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących praktycznej wiedzy i konkretnych narzędzi do świadomego i efektywnego zarządzania biznesem. Dzięki wiedzy ekspertów-praktyków z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorów wiodących europejskich spa oraz biznesowych mentorów z wieloletnim doświadczeniem – uczestnicy zdobędą wiedzę, która pomoże im rozwinąć swój biznes. Więcej o prelegentach na http://kongresspa.pl/prelegenci.

Na Kongresie będzie można poznać m.in. najważniejsze wskaźniki mierzenia efektywności spa (KPI), skuteczne metody zwiększania przychodów, czy też sposoby wykorzystania mediów społecznościowych w codziennej pracy. Prelegenci doradzą również, w jaki sposób budować trwałe relacje z klientami i współpracownikami, jak stworzyć „turkusowy” model zarządzania oraz jak połączyć usługi wellness i medical z korzyścią dla klienta i własnego biznesu.

Reklama

Pełny program Europejskiego Kongresu Spa „S.M.A.R.T. SPA Manager znajduje się na stronie www.kongresspa.pl.

REJESTRACJA: https://sklep.lne.pl/ (tylko do 16 kwietnia obowiązują preferencyjne ceny przedsprzedaży).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!