Europejski Kongres Spa „S.M.A.R.T. SPA Manager” już w najbliższą sobotę!

0
1235
21 kwietnia w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Spa – prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej Spa. Już po raz drugi wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE. Dzięki temu profesjonaliści całej branży Wellness & Beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę i inspiracje.

Europejski Kongres Spa to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących praktycznej wiedzy i konkretnych narzędzi do świadomego i efektywnego zarządzania biznesem. Dzięki wiedzy ekspertów-praktyków z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorów wiodących europejskich spa oraz biznesowych mentorów z wieloletnim doświadczeniem – uczestnicy zdobędą wiedzę, która pomoże im rozwinąć swój biznes. Więcej o prelegentach na http://kongresspa.pl/prelegenci.

Na Kongresie będzie można poznać m.in. najważniejsze wskaźniki mierzenia efektywności spa (KPI), skuteczne metody zwiększania przychodów, czy też sposoby wykorzystania mediów społecznościowych w codziennej pracy. Prelegenci doradzą również, w jaki sposób budować trwałe relacje z klientami i współpracownikami, jak stworzyć „turkusowy” model zarządzania oraz jak połączyć usługi wellness i medical z korzyścią dla klienta i własnego biznesu.

Pełny program Europejskiego Kongresu Spa „S.M.A.R.T. SPA Manager znajduje się na stronie www.kongresspa.pl.

REJESTRACJA: https://sklep.lne.pl/ (tylko do 16 kwietnia obowiązują preferencyjne ceny przedsprzedaży).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.